Będzie drugi koncert

Autor: |

Nie udało Ci się zdobyć biletu na koncert Edyty Geppert? Masz jeszcze szansę! W związku z olbrzymim zainteresowaniem świdnickich fanów, piosenkarka wystąpi dwa razy.

Szukasz pomysłu na prezent z okazji Dnia Matki? Zapraszamy na recital ze specjalnym udziałem Krzysztofa Herdzina (fortepian) i Jerzego Szareckiego (trąbka), wg scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza.

Koncert odbędzie się 25 i 26 maja o godz. 19.00 w kinie “Lot”.

Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka , a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego. Bardzo wiele piosenek z repertuaru Edyty Geppert wytrzymało próbę czasu i stało się evergreenami. Z tych prostych, melodyjnych, małych form słowno-muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje, które udzielają się publiczności. Recital Edyty Geppert to znakomita okazją do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. Kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku – Mariana Hemara. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści. 

 

Cena biletu: 45 zł w przedsprzedaży, 55 zł w dniu koncertu

Sprzedaż biletów w sekretariacie kina „Lot” poniedziałek – czwartek 9:00-16:00, piątek 9:00-19:00, sobota – niedziela 16:00-19:00.

Rezerwacje pod nr telefonu: 81 751 24 61 w godzinach otwarcia kasy 509 745 004 do godziny 16:00

Fot. Andrzej Świetlik

Last modified: 2 lipca 2020