Audi dachowało w rowie

Autor: |

fot. www.lublin112.pl

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj po południu. Na węźle Krępiec zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala. Interweniowała policja, dwa zastępy straży pożarnej oraz trzy zespoły karetki pogotowia ratunkowego.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 15.00. 22-letnia mieszkanka Lublina, kierująca samochodem marki Renault Megane, nie ustąpiła pierwszeństwa audi. Doszło do zderzenia, a następnie dachowania jednego z pojazdów. Razem z kobietą podróżowały dwie osoby.

– Uderzenie sprawiło, że audi przebiło barierki ochronne, wpadło do rowu i dachowało. W samochodzie razem z kierowcą znajdowały się jeszcze dwie osoby, w tym dziecko. Do szpitala została przetransportowana sprawczyni zderzenia. Policjanci prowadzą czynności mające wyjaśnić okoliczności zdarzenia – mówi podkomisarz Magdalena Szczepanowska z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

Jak informuje policja, kierowcy obu aut byli trzeźwi.

– Po raz kolejny apelujemy o zachowanie ostrożności i rozwagi na drodze. Pamiętajmy o zasadzie ograniczonego zaufania – dodaje M. Szczepanowska.

Last modified: 20 sierpnia 2020