Angry Birds z pucharem

Autor: |

Na Orliku przy Zespole Szkół nr 2 rozegrano czwartą edycję mistrzostw naszego miasta o Puchar Świdnickiej Akademii Sportu. Do rywalizacji stanęło siedem zespołów, które zmagania rozpoczęły od meczów grupowych.

W grupie A znalazły się: Angry Birds, Avia Świdnik 99, Wymiatacze i Nigga Team. W B natomiast starły się ekipy: Sprytne Paluszki, Kolejarz i Andre Team. Z pierwszej, awans do dalszych gier uzyskały Angry Birds (6 punktów) i Nigga Team (6 punktów), z drugiej Sprytne Paluszki (6 punktów) i Andre Team (1 punkt). W półfinałach Angry Birds rozgromiło, 9:0, Andre Team, a Sprytne Paluszki nie dały szans drużynie Kolejarz, zwyciężając 4:0. W spotkaniu o trzecie miejsce, minimalnie lepsi byli sportowcy z Nigga Team, którzy pokonali rywali z Andre, 3:2. Finał zmagań był natomiast jednostronnym pojedynkiem. Wyższość nad przeciwnikami pokazali piłkarze Angry Birds, ogrywając, 5:1 Sprytne Paluszki.

Królem strzelców imprezy został Rafał Paluszek (11 goli, Angry Birds). Najlepszym bramkarzem wybrano Kacpra Kowalczyka (Nigga Team).

Angry Birds: Piotr Korneszczuk, Dominik Szponar, Marek Krawczyk, Rafał Paluszek, Bartek Kołtun, Sebastian Pawliczak.

Więcej na stronie: http://akademiaswidnik.pl/iv-mistrzostwa-swidnika/

Last modified: 29 czerwca 2020