35 i 55 pojadą inaczej

Autor: |

Mieszkańcy, którzy w najbliższych dniach planują podróż jednym z autobusów linii nr 35 i 55 muszą liczyć się ze zmianami w rozkładzie jazdy. 8, 9 i 13 września, na terenie Świdnika będą obowiązywały objazdy.

Utrudnienia są związane z planowanymi pracami drogowymi przy modernizacji ul. Okulickiego oraz zamknięciem tej ulicy dla ruchu. Z trasy linii 35 i 55 na kilka dni zostaną wyłączone przystanki: gen. Okulickiego I 01 i gen. Okulickiego II 01.

Jak pojedzie linia 35?

Autobusy z numerem 35, jadące w kierunku osiedla Felin, zatrzymają się na przystankach: Armii Krajowej – gen. Maczka – Kosynierów – Niepodległości – al. Lotników Polskich i dalej, pomijając przystanek przy ul. Okulickiego. Z kolei od Lublina w kierunku Świdnika będą jechały bez zmian.

Przypominamy również, że od 6 września obowiązuje objazd związany z zamknięciem ul. Dworcowej. „Trzydzieści pięć” nie zatrzyma się na przystankach: Partyzantów – kościół 01 i 02 – Traugutta – szkoła 01 i 02. Mieszkańcy osiedla Adampol będą mogli jednak skorzystać z autobusu, wsiadając na przystankach Świdnik-Helikopter 01 i 02 oraz Kino Lot 01.

Jak pojedzie linia nr 55?

Objazdy obowiązują również autobusy z numerem 55. Jadąc z Lublina do Świdnika pasażerowie skorzystają z przystanków: – Kosynierów – Niepodległości – al. Lotników Polskich i dalej, pomijając przystanek przy ul. Okulickiego. W stronę Lublina pojadą bez zmian.

Aktualny rozkład jazdy autobusów można znaleźć na stronach MPK Lublin oraz ZTM Lublin.

Last modified: 7 września 2021