Radni miejscy - Świdnik - wysokich lotów

Skład Rady Miasta Świdnik VII kadencji (2014-2018)

 
 
Skład Rady Miasta Świdnik VII kadencji 2014-2018:
 

 

  

Kazimierz Bachanek
kazimierz.bachanek@rada.e-swidnik.pl
tel. 602-504-662

  • KOMISJA BUDŻETU
  • KOMISJA STRATEGII I ROZWOJU GMŚ - Wiceprzewodniczący
   

Alfred Bondos
alfred.bondos@rada.e-swidnik.pl
tel. 604-505-216

  • KOMISJA ZDROWIA, SPORTU I TURYSTYKI
  • KOMISJA GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ - Przewodniczący
   

Wojciech Borkowski
wojciech.borkowski@rada.e-swidnik.pl
tel. 601-802-261

  • KOMISJA REWIZYJNA
  • KOMISJA STRATEGII I ROZWOJU GMŚ

 

   

Radosław Brzózka
radoslaw.brzozka@rada.e-swidnik.pl
tel. 794-517-257

  • KOMISJA BUDŻETU
  • KOMISJA OŚWIATY, RODZINY I SPRAW SPOŁECZNYCH
   

Katarzyna Denis
katarzyna.denis@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA REWIZYJNA - Wiceprzewodnicząca
  • KOMISJA OŚWIATY, RODZINY I SPRAW SPOŁECZNYCH
   

Marcin Dmowski
marcin.dmowski@rada.e-swidnik.pl
tel. 698-667-628

  • KOMISJA ZDROWIA, SPORTU I TURYSTYKI
  • KOMISJA OŚWIATY, RODZINY I SPRAW SPOŁECZNYCH - Wiceprzewodniczący
   

Jerzy Irsak
jerzy.irsak@rada.e-swidnik.pl
tel. 506-159-720

  • KOMISJA BUDŻETU
  • KOMISJA STRATEGII I ROZWOJU GMŚ - Przewodniczący
   

Andrzej Kaciuczyk
andrzej.kaciuczyk@rada.e-swidnik.pl
tel. 722-533-836

  • KOMISJA REWIZYJNA - Przewodniczący
  • KOMISJA OŚWIATY, RODZINY I SPRAW SPOŁECZNYCH
   

Piotr Karwowski
piotr.karwowski@rada.e-swidnik.pl
tel. 791-389-180

  • KOMISJA REWIZYJNA
  • KOMISJA GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ - Wiceprzewodniczący

 

   

Ludwik Kawalec
ludwik.kawalec@rada.e-swidnik.pl
tel. 501-813-015

 

  • KOMISJA ZDROWIA, SPORTU I TURYSTYKI - Wiceprzewodniczący
  • KOMISJA GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ
   

Roman Kozak
roman.kozak@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA STRATEGII I ROZWOJU GMŚ
  • KOMISJA ZDROWIA, SPORTU I TURYSTYKI
   

Janusz Królik

janusz.krolik@rada.e-swidnik.pl
tel. 603-809-885

   

Andrzej Krupa
andrzej.krupa@rada.e-swidnik.pl
tel. 531-993-103

  • KOMISJA REWIZYJNA
  • KOMISJA BUDŻETU
   

Wiesław Księski
wieslaw.ksieski@rada.e-swidnik.pl
tel. 601-253-651

  • KOMISJA BUDŻETU
  • KOMISJA ZDROWIA, SPORTU I TURYSTYKI
   

Edyta Lipniowiecka
edyta.lipniowiecka@rada.e-swidnik.pl
tel. 888-535-169

  • KOMISJA GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ
  • KOMISJA OŚWIATY, RODZINY I SPRAW SPOŁECZNYCH
     

Dariusz Orzeł
dariusz.orzel@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA BUDŻETU - Wiceprzewodniczący
  • KOMISJA GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ
     

Kazimierz Patrzała
kazimierz.patrzala@rada.e-swidnik.pl
tel. 604-418-060

  • KOMISJA GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ
     

Włodzimierz Radek
wlodzimierz.radek@rada.e-swidnik.pl
tel. 721-277-771

  • KOMISJA BUDŻETU - Przewodniczący
  • KOMISJA OŚWIATY, RODZINY I SPRAW SPOŁECZNYCH
     

Konrad Sawicki
konrad.sawicki@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA STRATEGII I ROZWOJU GMŚ
  • KOMISJA OŚWIATY, RODZINY I SPRAW SPOŁECZNYCH - Przewodniczący
     

Aleksander Suski
aleksander.suski@rada.e-swidnik.pl
tel. 509-059-063

  • KOMISJA STRATEGII I ROZWOJU GMŚ
  • KOMISJA GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ
     

Mirosław Tarkowski
miroslaw.tarkowski@rada.e-swidnik.pl
tel. 693-830-059

  • KOMISJA STRATEGII I ROZWOJU GMŚ
  • KOMISJA ZDROWIA, SPORTU I TURYSTYKI - Przewodniczący