• Repertuar
  • Schronisko w Krzesimowie
  • rodzinka
  • Załatw sprawę w Urzędzie
  • Zdrowy Świdnik
  • Idzie sobie Grześ...
  • Wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów

Skład Rady Miasta Świdnik VIII kadencji (2018-2023)

Skład Rady Miasta Świdnik VII kadencji 2018-2023:
 

Kazimierz Bachanek
kazimierz.bachanek@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA BUDŻETU
  • KOMISJA STRATEGII I ROZWOJU 

Waldemar Białowąs
waldemar.bialowas@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA STRATEGII I ROZWOJU 

Katarzyna Denis
katarzyna.denis@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA BUDŻETU
  • KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

Grzegorz Doroba
grzegorz.doroba@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ
  • KOMISJA OŚWIATY, RODZINY I SPRAW SPOŁECZNYCH

Jerzy Irsak
jerzy.irsak@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ
  • KOMISJA ZDROWIA, SPORTU I TURYSTYKI

Krzysztofa Kamińska
krzysztofa.kaminska@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA OŚWIATY, RODZINY I SPRAW SPOŁECZNYCH

Maciej Kantor
maciej.kantor@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA ZDROWIA, SPORTU I TURYSTYKI
  • KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

Roman Kozak
roman.kozak@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA  GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ
  • KOMISJA STRATEGII I ROZWOJU 

Janusz Królik
janusz.krolik@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA  GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ
  • KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

Andrzej Krupa
andrzej.krupa@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA ZDROWIA, SPORTU I TURYSTYKI

Stanisław Kubiniec
stanislaw.kubiniec@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA OŚWIATY, RODZINY I SPRAW SPOŁECZNYCH
  • KOMISJA REWIZYJNA

Marcin Magier
marcin.magier@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA  BUDŻETU
  • KOMISJA REWIZYJNA

Kazimierz Patrzała
kazimierz.patrzala@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA OŚWIATY, RODZINY I SPRAW SPOŁECZNYCH
  • KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

Włodzimierz Radek
wlodzimierz.radek@rada.e-swidnik.pl

Stanisław Skrok
stanislaw.skrok@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA BUDŻETU
  • KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

Aleksander Suski
aleksander.suski@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA OŚWIATY, RODZINY I SPRAW SPOŁECZNYCH
  • KOMISJA REWIZYJNA

Robert Syryjczyk
robert.syryjczyk@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA ZDROWIA, SPORTU I TURYSTYKI
  • KOMISJA REWIZYJNA

Magdalena Szabała
magdalena.szabala@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ

Ireneusz Szutko
ireneusz.szutko@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA REWIZYJNA

Mirosław Tarkowski
miroslaw.tarkowski@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA STRATEGII I ROZWOJU 
  • KOMISJA ZDROWIA, SPORTU I TURYSTYKI

Mariusz Wilk
mariusz.wilk@rada.e-swidnik.pl

  • KOMISJA BUDŻETU
  • KOMISJA STRATEGII I ROZWOJU 

 

VII kadencji 2014-2018

Bachanek Kazimierz, Borkowski Wojciech, Bondos Alfred, Brzózka Radosław, Denis Katarzyna, Dmowski Marcin, Irsak Jerzy, Kaciuczyk Andrzej, Karwowski Piotr, Kawalec Ludwik, Krupa Andrzej, Księski Wiesław, Kozak Roman, Królik Janusz, Lipniowiecka Edyta, Orzeł Dariusz, Patrzała Kazimierz, Radek Włodzimierz, Sawicki Konrad, Suski Aleksander, Tarkowski Mirosław

VI kadencji 2010-2014

Bachanek Kazimierz, Borkowski Wojciech, Bondos Alfred, Dec Zenon, Doroba Grzegorz, Gronek-Wojdyga Stella, Karwowski Piotr, Kamińska Krzysztofa, Król Tomasz, Królik Janusz, Kruczek Krzysztof, Kubiniec Stanisław, Olechnowicz Katarzyna, Osina Jakub, Patrzała Kazimierz, Pranagal Paweł, Radek Włodzimierz, Skrok Stanisław, Suski Aleksander, Tarkowski Mirosław, Wilk Mariusz

V kadencji 2006-2010

Bachanek Kazimierz, Borkowski Wojciech, Ćwiklak Grażyna, Gronek Stella, Karwowski Piotr, Kisiel Tomasz, Królik Janusz, Księski Wiesław, Osina Jakub, Paterek Tadeusz, Patrzała Kazimierz, Radek Andrzej, Radek Włodzimierz, Skrok Stanisław, Stanisław Kubiniec, Suski Aleksander, Tarkowski Mirosław, Zakrzewski Jacek

IV kadencji 2002-2006

Bachanek Kazimierz, Bondos Alfred, Borkowski Wojciech, Ćwiek Andrzej, Dec Zenon, Gajewska Barbara, Gumienniak Andrzej, Iwaniuk Stanisław, Kondrak Jan, Kość Ryszard, Królik Janusz, Myk Sławomir, Osina Jakub, Patrzała Kazimierz, Radek Andrzej, Radek Włodzimierz, Stanisław Kubiniec, Starobrat Władysław, Suski Aleksander, Tarkowski Mirosław, Wilk Mariusz

Najczęściej czytane