• Wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów
  • Repertuar
  • Zdrowy Świdnik
  • Idzie sobie Grześ...
  • Schronisko w Krzesimowie
  • Załatw sprawę w Urzędzie
  • rodzinka

Młodzieżowa Rada Miasta

VI kadencja 2018-2020:

Przewodniczący - Jakub Podkański (jakub.podkanski@rada.e-swidnik.pl);

Wiceprzewodniczący - Maciej Dudzik i Kamil Grabowski;

Sekretarz - Natalia Terlecka;

Skarbnik - Mateusz Drogomirecki;

Jakub Adamczyk;

Paweł Borowiecki;

Zuzanna Garlińska;

Radosław Jarocki;

Oliwia Kałkucka;

Jakub Kokowicz;

Julia Krawczyk;

Milena Kuś;

Julia Kuśmierz;

Iga Łobińska;

Aleksandra Pawłowska;

Konrad Pisiak;

Aleksandra Skainowska;

Jakub Soszyński;

Joanna Stec.

V kadencja:

Przewodnicząca - Karolina Czubak (karolina.czubak@rada.e-swidnik.pl)
Wiceprzewodniczący - Aleksandra Sobczak i Monika Kalicka;
Skarbnik - Dawid Skoczylas;
Sekretarz - Kacper Kozłowski;
Julita Biszkont ;
Kinga Czubak;
Grzegorz Dmitruk;
Jakub Góra;
Mateusz Kowalewski;
Marysia Leniart;
Sebastian Marucha;
Patryk Rybka;
Antola Sadło;
Alicja Sidor;
Natalia Toboła;
Bartosz Wieczerzak;
Klaudia Witkowska;
Marcel Wojtowicz;
Paulina Zarosińska.

IV kadencja:

Julia Bajorek, Julia Bartosiewicz, Maksymilian Berent, Maja Biała, Kamila Bogusz, Anna Durakiewicz, Monika Kalicka, Dawid Kapusta, Kacper Kozłowski, Barbara Meksuła, Jan Meksuła, Edyta Moryl, Piotr Pietrzyk, Weronika Pigiel, Dawid Staniak, Paweł Socha, Kornelia Sztejn, Patryk Trześniewski, Bartosz Wieczerzak, Mateusz Wszelaki, Karina Ząbek

III kadencja:

Przewodnicząca - Angelika Małyska, Wiceprzewodniczący - Mateusz Romak i Wojciech Świątek, Sekretarz - Monika Matczuk, Skarbnik - Jakub Bodys, Julia Bajorek, Iga Blicharz, Bogusz Kamila, Cieśliński Szymon, Karolina Czuba, Dominika Dziurka, Monika Kalicka, Mateusz Karabela, Weronika Krysa, Anna Mańka, Jan Meksuła, Piotr Pietrzyk, Paweł Socha, Dawid Staniak, Karolina Żelazko

II kadencja:
Justyna Burszczan, Karolina Czuba, Anna Hawryluk, Szymon Jagiełło, Kamil Lis, Paweł Małek, Angelika Małyska, Mateusz Paruszkiewicz, Luiza Pastusiak, Weronika Pigiel, Wojciech Radek, Mateusz Romak, Bartosz Sterniczuk, Michał Urban, Marek Wawrzyszko, Gabriela Wierzchoś, Wiktoria Wilk, Konrad Wilkołek, Izabela Woś, Anita Woźniak vel Wójcik

I kadencja:
Przewodnicząca - Karolina Czuba, Wiceprzewodniczący - Angelika Małyska i Dawid Stefaniszyn, Sekretarz - Maria Rozwadowska, Skarbnik - Maciej Burdan, Jakub Bodys, Jakub Brodzik, Sylwia Czuryszkiewicz, Anna Hawryluk, Szymon Jagiełło, Paweł Kulik, Mateusz Leśniak, Kamil Lis, Paweł Łopatyński, Bartłomiej Pawłowicz, Weronika Pigiel, , Wiktor Terelak, Michał Urban, Marek Wawrzyszko, Patrycja Zając

Najczęściej czytane