• Zdrowy Świdnik
  • Załatw sprawę w Urzędzie
  • Schronisko w Krzesimowie
  • Wirtualny spacer po Strefie Historii
  • SH
  • Schronisko w Krzesimowie
  • rodzinka
  • Slajd Wirtualny Spacer
  • Idzie sobie Grześ...
  • Repertuar

Nil Virtuti Civili Invium

  1. Andrachiewicz Anna
  2. Apanasienko Mirosłąw
  3. Artur Soboń
  4. Bachanek Kazimierz
  5. Barańska Zmorka Anna
  6. Biaduń Andrzej
  7. Biały Zbigniew
  8. Bondos Alfred
  9. Brendler Anna
  10. Budzyńska Bronisława
  11. Bury Barbara
  12. Celegrat Sławomir
  13. Ciołek Jadwiga
  14. Denis Elżbieta
  15. Domański Krzysztof
  16. Duda Piotr
  17. Dudkowski Józef
  18. Dworak Maria
  19. Fedoniuk Maria
  20. Filipiuk Tomasz
  21. Geizler Zygfryd
  22. Gilowska Zyta
  23. Goc Mirosław
  24. Gontarz Barbara
  25. Gorzkowski Piotr
  26. Grabowski Zbigniew
  27. Groszek Mirosław
  28. Gumienniak Andrzej
  29. Gumienniak Romuald
  30. Hawrylecki Wiesław
  31. Hermanowska Bogna
  32. Iwanicki Jacenty
  33. Izdebska Ewa
  34. Jakson Waldemar
  35. Janiak Jan
  36. Jarosz Antoni
  37. Jaworski Waldemar
  38. Jędrzejczyk Zbigniew
  39. Kaczorowski Waldemar
  40. Kalicki Marian
  41. Kalita Tadeusz
  42. Karaś Henryk
  43. Karwowski Piotr
  44. Kasak Urszula
  45. Kaszewski Robert
  46. Kiedrowicz Ireneusz
  47. Kierdowicz Ireneusz
  48. Kierepka Teodozja
  49. Kiryła Mariusz
  50. Kleszowski Krzysztof
  51. Kobylańska Danuta
  52. Kocot Wiesław
  53. Kolenda Roman
  54. Kosidło Maria
  55. Kosierb Jacek
  56. Kośka Roman
  57. Kośka Teresa
  58. Królik Janusz
  59. Krupa Elżbieta
  60. Ks. Andrzej Kniaź
  61. Ks. Krzysztof Czerwiński
  62. Ks. Tadeusz Nowak
  63. Kubiniec Stanisław
  64. Kusak Stanisław
  65. Kwiatkowski Zdzisław
  66. Lachowski Krzysztof
  67. Lewandowski Stanisław
  68. Lewczuk Henryk
  69. Lipczyński Roman
  70. Lubowiecka Grażyna
  71. Łata Józef
  72. Maciejewska Urszula
  73. Maciejewski Maciej
  74. Maciejowska Urszula
  75. Maciejowswki Maciej
  76. Mania Joanna
  77. Mańka Andrzej
  78. Markowski Stanisław
  79. Mazur Eugeniusz
  80. Michalski Krzysztof
  81. Michniewicz Maria Beata
  82. Mokrzysz Stanisław
  83. Mucharczyk Elżbieta
  84. Mularczyk Elżbieta
  85. Nosarzewska Maria
  86. Obarymski Jerzy
  87. Olszewski Waldemar
  88. Ostrowska Beata
  89. Parczyński Romuald
  90. Patajewicz Jolanta
  91. Patrzała Kazimierz
  92. Pąk Joanna
  93. Pelc Janusz
  94. Piasecki Andrzej
  95. Płoszaj – Sowa Elżbieta
  96. Portka Lucyna
  97. Pulińska Lucyna
  98. Radek Andrzej
  99. Radek Włodzimierz
  100. Rudnicki Zenon
  101. Sadowski Krzysztof
  102. Sarota Mirosław
  103. Satora Mirosław
  104. Skiba Radosław
  105. Skroban Wiesława
  106. Skrok Stanisław
  107. Słotwiński Zbysław
  108. Socha Sławomir
  109. Stachyra Władysław
  110. Stańczyk Włodzimierz
  111. Starobrat Władysław
  112. Sudoł Ryszard
  113. Suski Aleksander
  114. Szabla Wiktor
  115. Szczepaniak Mirosław
  116. Szponar Jan
  117. Sztejn Karolina
  118. Szydło Tomasz
  119. Świdnik Zofia
  120. Tarkowski Mirosław
  121. Toboła Andrzej
  122. Tomaszkiewicz Ewa
  123. Uliczny Dariusz
  124. Waniowska Wiesława
  125. Wojtal Józef
  126. Woźniak Stanisław
  127. Wójcik Agnieszka
  128. Wójcik Stanisław
  129. Wrona Bogdan
  130. Wybrański Krzyszytof
  131. Zakrzewski Jacek
  132. Zakrzewski Wiesław
  133. Zakrzewski Wiesław
  134. Zwoliński Wojciech
  135. Żuk Krzysztof
  • dsc_0036
  • DSC_0603
  • DSC_0643
  • mural-3
  • DSC_0621
  • mural-4
  • mural-6
  • DSC_0586
  • mural-5
  • DSC_0599
  • dsc_0043