• Wirtualny spacer po Strefie Historii
  • Slajd Wirtualny Spacer
  • rodzinka
  • SH
  • Schronisko w Krzesimowie
  • Zdrowy Świdnik
  • Załatw sprawę w Urzędzie
  • Idzie sobie Grześ...
  • Repertuar
  • Schronisko w Krzesimowie

Bene Merenti Civitati Świdnik

  1. Adamczyk Henryk
  2. Andrachiewicz  Anna
  3. Bachanek Kazimierz
  4. Bachanek Teresa
  5. Badurowicz Mirosław
  6. Banaszek Krzysztof
  7. Barańska-Zmorka Anna
  8. Barszcz Mirosław
  9. Bastrzyk Małgorzata
  10. Benett  John
  11. Bereś Wiesława
  12. Bernat  Piotr
  13. Biała Cecylia
  14. Biały Zbigniew
  15. Blicharz Stanisław
  16. Błaszczyk Bogdan
  17. Bogusz Piotr
  18. Bondos Alfred
  19. Borkowski Wojciech
  20. Borowiec Elżbieta
  21. Borowiec Ryszard
  22. Bracha  Ewa
  23. Brendler Anna
  24. Brzezina Franciszek
  25. Brzuś Wiesława
  26. Buchowiecki Nikodem
  27. Bukowski Bogdan
  28. Burdzanowski Wojciech
  29. Celegrat Sławomir
  30. Celej Teresa
  31. Chęciński Wiesław
  32. Chmielik Tomasz
  33. Ciechomska Halina
  34. Cieniuch Wojciech
  35. Cioczek Marek
  36. Ciołek Jadwiga
  37. Czerniak Witold
  38. Czerniakowski  Jacek
  39. Czerwiński Krzysztof
  40. Czogała                Jan
  41. Czułczyńska Lucyna
  42. Ćwiklak Grażyna
  43. Daniło Jolanta
  44. Dąbrowski Marcin
  45. Dąbski Jerzy
  46. Dec Jerzy
  47. Dec Zenon
  48. Dejko Grzegorz
  49. Denis Elżbieta
  50. Dębicki Robert
  51. Dmowski Gustaw
  52. Dobek Teresa
  53. Dolecka Urszula
  54. Doroba Wiesław
  55. Doroba Wojciech
  56. Dubaj Jolanta
  57. Duda Jan
  58. Dudzic Stefan
  59. Dziadosz Maria
  60. Dziedzic Krzysztof
  61. Dziuba Jadwiga
  62. Falenta Krzysztof
  63. Fedoniuk Maria
  64. Franczak Marek
  65. Furmanek Stanisław
  66. Gajewska Barbara
  67. Gałas Jolanta
  68. Gąszcz Lidia
  69. Giełzak Tomasz
  70. Gilowska Zyta
  71. Gołąb Irena
  72. Goral Anna
  73. Goś Krzysztof
  74. Góra  Jerzy
  75. Hajkowska-Pirek Barbara
  76. Hawełko Marek
  77. Holodňák Jan
  78. Hołub Beata
  79. Iracki Edward
  80. Iwaniuk Stanisław
  81. Jabłońska Danuta
  82. Jagieła Aneta
  83. Jankowski Jerzy
  84. Jargiełło Wiktor
  85. Jastrzębski Zbigniew
  86. Jaworski Henryk
  87. Joć Roman
  88. Jurczyńska Anna
  89. Jurkowski Benedykt
  90. Juszczyński Zygfryd
  91. Kaciuczyk Andrzej
  92. Kardasiewicz Elżbieta
  93. Kasperek Paweł
  94. Kasperek Ryszard
  95. Kasperski Tomasz
  96. Kasprzak Barbara
  97. Keller Ireneusz
  98. Kidaj Jan
  99. Kiryła Mariusz
  100. Kiszczak Jadwiga
  101. Kleczek Elżbieta
  102. Klimkiewicz Roman
  103. Klimkiewicz Wojciech
  104. Klooster Jan
  105. Kniaź Andrzej
  106. Kobylańska Danuta
  107. Kocki Janusz
  108. Kołodziej Romuald
  109. Komenda Krzysztof
  110. Kondrak Jan
  111. Konopka Danuta Anna
  112. Konowałek Arkadiusz
  113. Koper Urszula
  114. Korżyński Krzysztof
  115. Kosierb Jacek
  116. Kossowska Ewa
  117. Kostaniak Marian
  118. Kość Ryszard
  119. Kowalski Waldemar
  120. Krawczyk-Sadowska Bożenna
  121. Król Grzegorz
  122. Król Ludwik
  123. Król Małgorzata
  124. Król Marian
  125. Król Mirosław
  126. Królik Janusz
  127. Kruczek Krzysztof
  128. Kruk Mieczysław
  129. Krupa Andrzej
  130. Krygiel Czesław
  131. Krysa Sylwester
  132. Ks. Zwoliński Bartłomiej
  133. Księski Zbigniew
  134. Kubiniec Stanisław
  135. Kuczyński Stanisław
  136. Kujawski Stefan
  137. Kukiełka Andrzej
  138. Kukier Henryk
  139. Kulczyńska Elżbieta
  140. Kurzejewska Alina
  141. Kwiecińska Grażyna
  142. Kwieciński Marek
  143. Latoch-Zielińska Małgorzata
  144. Leszczyńska Beata
  145. Leszczyński Lech
  146. Lewczuk Jadwiga
  147. Linde Theo Te
  148. Lipiński Bogdan
  149. Lis Gertruda
  150. Lis Roman
  151. Lisek Wiesława
  152. Lorenc Dorota
  153. Lorenz Maria
  154. Łagożna Ewa
  155. Łapa Renata
  156. Łobodzki Stanisław
  157. Łuczak Krystyna
  158. Łuczak Sławomir
  159. Maciejewski Marek
  160. Madejska Regina
  161. Majewski Mieczysław
  162. Makuszewska Joanna
  163. Mańka Andrzej
  164. Marchlewska Ewa
  165. Marciniak  Mariusz
  166. Marciniak Zdzisław
  167. Marjasiewicz Krzysztof
  168. Maruszak Adam
  169. Maruszak Henryk
  170. Maruszak Janusz
  171. Matejczuk Lucyna
  172. Mazur Leszek
  173. Mazurek Czesław
  174. Mądrachowska Katarzyna
  175. Michalak Stanisław
  176. Michalski Krzysztof
  177. Mieczkowski Antoni
  178. Mieleszko Sławomir
  179. Mulawa Elżbieta
  180. Muszyński Antoni
  181. Muszyński Grzegorz
  182. Nowak Tadeusz
  183. Nowosad Teofil
  184. Nycz Anna
  185. Oleszczuk Jolanta
  186. Olszańska Beata
  187. Olszewski Jan
  188. Osina Jakub
  189. Oskroba Lucjan
  190. Palewicz Zdzisław
  191. Pasieczna Grażyna
  192. Patroń Lucjan
  193. Patrzała Kazimierz
  194. Pawlak Jerzy
  195. Pawlik Tadeusz
  196. Pejo Artur
  197. Petek Ryszard
  198. Piasecki Andrzej
  199. Pietrzak Jadwiga
  200. Pietrzyk Teodora
  201. Polanowska Anna
  202. Pszeniczka Arkadiusz
  203. Pszeniczka Stanisław
  204. Pyda Ryszard
  205. Radek Katarzyna
  206. Radek Urszula
  207. Radek Włodzimierz
  208. Radziewicz Józef
  209. Reszka Witold
  210. Sadowski Patryk
  211. Sadurska Irena
  212. Samuła Krzysztof
  213. Serafińczuk Maria
  214. Seroka Elżbieta
  215. Serwin Karol
  216. Serwin Krzysztof
  217. Sitkowski Ryszard
  218. Skrok Stanisław
  219. Skrzetuski Zbigniew
  220. Słotwiński Andrzej
  221. Słotwiński Marek
  222. Socha Edyta
  223. Sokołowski Andrzej
  224. Stańczyk Włodzimierz
  225. Starobrat Władysław
  226. Stefańczyk Stanisław
  227. Stypiński Zdzisław
  228. Sudoł Ryszard
  229. Suski Aleksander
  230. Swach Broda Joanna
  231. Szabatowska Urszula
  232. Szczepaniak Mirosław
  233. Szczygieł Kazimierz
  234. Szkołut Tadeusz
  235. Szlązak Piotr
  236. Szydło Tomasz
  237. Szymajda Zdzisław
  238. Szymański Wiesław
  239. Szymczak Zbigniew
  240. Szymura Dariusz
  241. Tarkowski Mirosław
  242. Tokarzewski Dariusz
  243. Trębacz Stanisław
  244. Warszyńska Małgorzata
  245. Wasąg Antoni
  246. Wasil Waldemar
  247. Welter Jacek
  248. Wesołowski Janusz
  249. Wilk Mariusz
  250. Wilkomirska Wanda
  251. Wiśniewski Edward
  252. Wiśnioch Andrzej
  253. Wołoczko Waldemar
  254. Wójcik Danuta
  255. Wójcik Henryk
  256. Wójtowicz Tomasz
  257. Wypchło Wiesława
  258. Wypych Jan
  259. Zajączkowski Piotr
  260. Zakrzewski Jacek
  261. Zalewski Janusz
  262. Załęski  Henryk
  263. Zarosińska Krystyna
  264. Zastawny  Zbigniew
  265. Zielińska Buta Iwona
  266. Zima Tadeusz
  267. Żubr Andrzej
  268. Żuk Krzysztof
  • DSC_0622
  • dsc_0036
  • mural-2
  • DSC_0643
  • DSC_0559
  • DSC_0560
  • DSC_0621
  • mural-6
  • mural-3
  • mural-4
  • mural-1