• Wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów
  • Zdrowy Świdnik
  • Załatw sprawę w Urzędzie
  • Repertuar
  • rodzinka
  • Idzie sobie Grześ...
  • Schronisko w Krzesimowie

Bene Merenti Civitati Świdnik

  1. Adamczyk Henryk
  2. Adamczyk Janusz
  3. Andrachiewicz  Anna
  4. Bachanek Kazimierz
  5. Bachanek Teresa
  6. Badurowicz Mirosław
  7. Banaszek Krzysztof
  8. Barańska-Zmorka Anna
  9. Barszcz Mirosław
  10. Bastrzyk Małgorzata
  11. Benett  John
  12. Bereś Wiesława
  13. Bernat  Piotr
  14. Biała Cecylia
  15. Biały Zbigniew
  16. Blicharz Stanisław
  17. Błaszczyk Bogdan
  18. Bogusz Piotr
  19. Bondos Alfred
  20. Borkowski Wojciech
  21. Borowiec Elżbieta
  22. Borowiec Ryszard
  23. Bracha  Ewa
  24. Brendler Anna
  25. Brzezina Franciszek
  26. Brzuś Wiesława
  27. Buchowiecki Nikodem
  28. Bukowski Bogdan
  29. Burdzanowski Wojciech
  30. Celegrat Sławomir
  31. Celej Teresa
  32. Chęciński Wiesław
  33. Chmielik Tomasz
  34. Ciechomska Halina
  35. Cieniuch Wojciech
  36. Cioczek Marek
  37. Ciołek Jadwiga
  38. Czerniak Witold
  39. Czerniakowski  Jacek
  40. Czerwiński Krzysztof
  41. Czogała                Jan
  42. Czułczyńska Lucyna
  43. Ćwiklak Grażyna
  44. Daniło Jolanta
  45. Dąbrowski Marcin
  46. Dąbski Jerzy
  47. Dec Jerzy
  48. Dec Zenon
  49. Dejko Grzegorz
  50. Denis Elżbieta
  51. Dębicki Robert
  52. Dmowski Gustaw
  53. Dobek Teresa
  54. Dolecka Urszula
  55. Doroba Wiesław
  56. Doroba Wojciech
  57. Dubaj Jolanta
  58. Duda Jan
  59. Dudzic Stefan
  60. Dziadosz Maria
  61. Dziedzic Krzysztof
  62. Dziuba Jadwiga
  63. Falenta Krzysztof
  64. Fedoniuk Maria
  65. Franczak Marek
  66. Furmanek Stanisław
  67. Gajewska Barbara
  68. Gałas Jolanta
  69. Gąszcz Lidia
  70. Giełzak Tomasz
  71. Gilowska Zyta
  72. Gołąb Irena
  73. Goral Anna
  74. Goś Krzysztof
  75. Góra  Jerzy
  76. Hajkowska-Pirek Barbara
  77. Hawełko Marek
  78. Holodňák Jan
  79. Hołub Beata
  80. Iracki Edward
  81. Iwaniuk Stanisław
  82. Jabłońska Danuta
  83. Jagieła Aneta
  84. Jankowski Jerzy
  85. Jargiełło Wiktor
  86. Jastrzębski Zbigniew
  87. Jaworski Henryk
  88. Joć Roman
  89. Jurczyńska Anna
  90. Jurkowski Benedykt
  91. Juszczyński Zygfryd
  92. Kaciuczyk Andrzej
  93. Kardasiewicz Elżbieta
  94. Kasperek Paweł
  95. Kasperek Ryszard
  96. Kasperski Tomasz
  97. Kasprzak Barbara
  98. Keller Ireneusz
  99. Kidaj Jan
  100. Kiryła Mariusz
  101. Kiszczak Jadwiga
  102. Kleczek Elżbieta
  103. Klimkiewicz Roman
  104. Klimkiewicz Wojciech
  105. Klooster Jan
  106. Kniaź Andrzej
  107. Kobylańska Danuta
  108. Kocki Janusz
  109. Kołodziej Romuald
  110. Komenda Krzysztof
  111. Kondrak Jan
  112. Konopka Danuta Anna
  113. Konowałek Arkadiusz
  114. Koper Urszula
  115. Korżyński Krzysztof
  116. Kosierb Jacek
  117. Kossowska Ewa
  118. Kostaniak Marian
  119. Kość Ryszard
  120. Kowalski Waldemar
  121. Krawczyk-Sadowska Bożenna
  122. Król Grzegorz
  123. Król Ludwik
  124. Król Małgorzata
  125. Król Marian
  126. Król Mirosław
  127. Królik Janusz
  128. Kruczek Krzysztof
  129. Kruk Mieczysław
  130. Krupa Andrzej
  131. Krygiel Czesław
  132. Krysa Sylwester
  133. Ks. Zwoliński Bartłomiej
  134. Księski Zbigniew
  135. Kubiniec Stanisław
  136. Kuczyński Stanisław
  137. Kujawski Stefan
  138. Kukiełka Andrzej
  139. Kukier Henryk
  140. Kulczyńska Elżbieta
  141. Kurzejewska Alina
  142. Kwiecińska Grażyna
  143. Kwieciński Marek
  144. Latoch-Zielińska Małgorzata
  145. Leszczyńska Beata
  146. Leszczyński Lech
  147. Lewczuk Jadwiga
  148. Linde Theo Te
  149. Lipiński Bogdan
  150. Lis Gertruda
  151. Lis Roman
  152. Lisek Wiesława
  153. Lorenc Dorota
  154. Lorenz Maria
  155. Łagożna Ewa
  156. Łapa Renata
  157. Łobodzki Stanisław
  158. Łuczak Krystyna
  159. Łuczak Sławomir
  160. Maciejewski Marek
  161. Madejska Regina
  162. Majewski Mieczysław
  163. Makuszewska Joanna
  164. Mańka Andrzej
  165. Marchlewska Ewa
  166. Marciniak  Mariusz
  167. Marciniak Zdzisław
  168. Marjasiewicz Krzysztof
  169. Maruszak Adam
  170. Maruszak Henryk
  171. Maruszak Janusz
  172. Matejczuk Lucyna
  173. Mazur Leszek
  174. Mazurek Czesław
  175. Mądrachowska Katarzyna
  176. Michalak Stanisław
  177. Michalski Krzysztof
  178. Mieczkowski Antoni
  179. Mieleszko Sławomir
  180. Mulawa Elżbieta
  181. Muszyński Antoni
  182. Muszyński Grzegorz
  183. Nowak Tadeusz
  184. Nowosad Teofil
  185. Nycz Anna
  186. Oleszczuk Jolanta
  187. Olszańska Beata
  188. Olszewski Jan
  189. Osina Jakub
  190. Oskroba Lucjan
  191. Palewicz Zdzisław
  192. Pasieczna Grażyna
  193. Patroń Lucjan
  194. Patrzała Kazimierz
  195. Pawlak Jerzy
  196. Pawlik Tadeusz
  197. Pejo Artur
  198. Petek Ryszard
  199. Piasecki Andrzej
  200. Pietrzak Jadwiga
  201. Pietrzyk Teodora
  202. Polanowska Anna
  203. Pszeniczka Arkadiusz
  204. Pszeniczka Stanisław
  205. Pyda Ryszard
  206. Radek Katarzyna
  207. Radek Urszula
  208. Radek Włodzimierz
  209. Radziewicz Józef
  210. Reszka Witold
  211. Sadowski Patryk
  212. Sadurska Irena
  213. Samuła Krzysztof
  214. Serafińczuk Maria
  215. Seroka Elżbieta
  216. Serwin Karol
  217. Serwin Krzysztof
  218. Sitkowski Ryszard
  219. Skrok Stanisław
  220. Skrzetuski Zbigniew
  221. Słotwiński Andrzej
  222. Słotwiński Marek
  223. Socha Edyta
  224. Sokołowski Andrzej
  225. Stańczyk Włodzimierz
  226. Starobrat Władysław
  227. Stefańczyk Stanisław
  228. Stypiński Zdzisław
  229. Sudoł Ryszard
  230. Suski Aleksander
  231. Swach Broda Joanna
  232. Szabatowska Urszula
  233. Szczepaniak Mirosław
  234. Szczygieł Kazimierz
  235. Szkołut Tadeusz
  236. Szlązak Piotr
  237. Szydło Tomasz
  238. Szymajda Zdzisław
  239. Szymański Wiesław
  240. Szymczak Zbigniew
  241. Szymura Dariusz
  242. Tarkowski Mirosław
  243. Tokarzewski Dariusz
  244. Trębacz Stanisław
  245. Warszyńska Małgorzata
  246. Wasąg Antoni
  247. Wasil Waldemar
  248. Welter Jacek
  249. Wesołowski Janusz
  250. Wilk Mariusz
  251. Wilkomirska Wanda
  252. Wiśniewski Edward
  253. Wiśnioch Andrzej
  254. Wołoczko Waldemar
  255. Wójcik Danuta
  256. Wójcik Henryk
  257. Wójtowicz Tomasz
  258. Wypchło Wiesława
  259. Wypych Jan
  260. Zajączkowski Piotr
  261. Zakrzewski Jacek
  262. Zalewski Janusz
  263. Załęski  Henryk
  264. Zarosińska Krystyna
  265. Zastawny  Zbigniew
  266. Zielińska Buta Iwona
  267. Zima Tadeusz
  268. Żubr Andrzej
  269. Żuk Krzysztof