Amicus Civitatis - Świdnik - wysokich lotów

Amicus Civitatis

Amicus Civitatis - odznaczenie przyznawane przez Burmistrza Świdnika za wkład w budowę i rozwój Świdnika, troskę o lokalną wspólnotę oraz pielęgnowanie tradycji miasta.

  1. Adamczyk Henryk
  2. Alinowski Bolesław
  3. Andrachiewicz Abba
  4. Arasimowicz Szymon
  5. Bachanek Teresa
  6. Badurowicz Mirosław
  7. Banaszewska Elżbieta
  8. Barszcz Mirosław
  9. Barszcz Mirosław
  10. Bełdowska Halina
  11. Bernat Henryk
  12. Bieniek Ewa
  13. Birski Andrzej
  14. Blicharz Stanisław
  15. Bochniak Magdalena Iwona
  16. Bondos Alfred
  17. Borkowski Wojciech Stanisław
  18. Borys Jan
  19. Bractwo Przyjaciół Świdnika
  20. Brzozowska Teodora
  21. Brzuś Wiesława
  22. Buchowiecki Wojciech Stanisław
  23. Bucior Jan
  24. Celegrat Sławomir
  25. Celej Teresa Stanisława
  26. Celińska Magdalena
  27. Celińska Magdalena
  28. Chałas Marian
  29. Chinek Ryszard
  30. Chmielewski Marian
  31. Chór "Trecja" Działający przy SDK
  32. Chór Św. Kingi
  33. Cichosz Tadeusz
  34. Ciechomska Halina
  35. Ciesielka Halina
  36. Cioczek Marek
  37. Ciołek Jadwiga
  38. Czarnota Marian
  39. Czerwińska Elżbieta
  40. Danielak Darek
  41. Dąbrowski Marcin
  42. Dec Jerzy Waldemar
  43. Dejko Antoni
  44. Dębicki Robert
  45. Dmowski Gustaw Janusz
  46. Dobrowolska Renata
  47. Domaradzka Danuta
  48. Doroba Wiesław
  49. Duda Jan
  50. Falenta Krzysztof Edward
  51. Gałan Stanisałw
  52. Garbal Mateusz
  53. Gen. Hać Ryszard
  54. Gilowska Zyta
  55. Glos Świdnika
  56. Głąb Stefan
  57. Głos Świdnika
  58. Gmurkowska Maria Jolanta
  59. Gnaciuk Kazimierz
  60. Góra Tadeusz
  61. Górka Augustyn
  62. Gryciuk Jerzy
  63. Haczewski Ireneusz
  64. Hać Ryszard
  65. Hetman Krzysztof
  66. Hojoł Jan
  67. Hołub Beata
  68. I Liceum Ogólnokształcące im. Władysawa Broniewskiego
  69. Ii Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego W Świdniku
  70. Iwaniuk Stanisław
  71. Iwańska Kuśmierz Anna
  72. Jakson Waldemar
  73. Jan Moskal
  74. Jankowski Piotr
  75. Jarosz Marcin
  76. Jaworski Henryk
  77. Jergiełło Wiktor
  78. Joć Roman
  79. Jusiak Stanisław
  80. Juszczyński Zygfryd
  81. Kaczan Mirosław
  82. Kalicki Leszek
  83. Kalinczuk Kazimierz
  84. Kamela Michał
  85. Kamińska Ewa
  86. Kamiński Stanisław
  87. Karaś Henryk
  88. Karbownik Leonard
  89. Kardasiewicz Zdisław Andrzej
  90. Karoń Janina
  91. Kasak Leszek
  92. Kasperek Ryszard Jan
  93. Kasperek Stanisław
  94. Kasprzak Janina
  95. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
  96. Kawalec Ludwik
  97. Kazimierz Kozieł
  98. Kąkol Henryk
  99. Khdk Im. Ks. J. Popiełuszki
  100. Kimak Ryszard
  101. Kiryła Mariusz Witold
  102. Kloster Jan
  103. Kmicieck Kryspin
  104. Komenda Krzysztof Andrzej
  105. Konc Michał
  106. Kondrak Jan
  107. Koperski Jarzy
  108. Kopiel Jan
  109. Kosioł Ryszard
  110. Kosior Jan
  111. Kossowska Ewa
  112. Kostaniak Marian
  113. Kostian Piotr Karol
  114. Kość Ryszard Henryk
  115. Kotorowicz Jan Leszek
  116. Kowalski Waldemar
  117. Kozłowski Emil
  118. Kręglicka Janina
  119. Król Grzegorz
  120. Król Małgorzata
  121. Król Marian
  122. Król Mirosław Wojciech
  123. Kruk Józef
  124. Krygier Andrzej
  125. Krygier Czesław
  126. ks. Czerwiński Krzysztof
  127. ks. Kniaź Andrzej Stanisław
  128. ks. Nowak  Tadeusz
  129. ks.Chudek Grzegorz
  130. Książek Henryk
  131. Księski Wiesław
  132. Kubniec Stanisław
  133. Kucharuk Stanisław
  134. Kukiełka Andrzej
  135. Kurczuk Grzegorz
  136. Kurzajewska Alina
  137. Kurzejewska Alina
  138. Kutniowski  Ryszard
  139. Kwiatkowska Lucyna
  140. Lemieszek Krzysztof
  141. Leszczyńska Beata Elżbieta
  142. Leszczyński Lech
  143. Lewicki Bogusław
  144. Linkowski Grzegorz
  145. Lipiński Andrzej
  146. Lipiński Bogdan
  147. Litwin Zbigniew
  148. Lorenz Maria
  149. Lubelski Klub Sportów Walki Dan z siedzibą w Świdniku
  150. Łagowski Bronisław
  151. Łapa Tadeusz
  152. Łobocki Stanisław
  153. Łobodzki Stanisław
  154. Łubiński Tadeusz
  155. Machnikowska Renata
  156. Madej Klin Ewa
  157. Madejska Regina
  158. Majewski Mieczysław
  159. Maliszewski Marian
  160. Mariasiewicz Krzysztof
  161. Maruszak Henryk
  162. Matejczuk Lucyna
  163. Matysiak Zbigniew
  164. Mazurek Barbara
  165. Michalak Stanisław
  166. Michalski Kordian
  167. Michalski Krzysztof
  168. Miciul Jacek
  169. Mieczkowski Antoni
  170. Miejskie Centrum Usług Socjalnych
  171. Mieleszko Sławomir
  172. Mikołajczuk Zygmunt
  173. Miszczuk Jerzy
  174. Mitura Iwona
  175. Modelarnia Lotnicza Spółdzielczego Domu Kultury
  176. Mordel Mieczysława
  177. Muszyński Grzegorz
  178. Najda Jan
  179. Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów Rencistów I Inwalidów
  180. Olender Leszek
  181. Olszańska-Duma Beata Anna
  182. Opitz Helena
  183. Oryszko Andrzej
  184. Oskroba Lucjan
  185. Pałka Czesław
  186. Parczyński Romuald
  187. Pasek Ryszard Franciszek
  188. Paterek Tadeusz
  189. Patrzała Agnieszka
  190. Patrzała Kazimierz
  191. Pawlik Ludwik
  192. Pąk Joanna Bernarda
  193. Pejo Artur
  194. Piasecki Andrzej
  195. Piechota Adam
  196. Piechota Adam
  197. Piekarski Zbigniew
  198. Pietrasiewicz Tomasz
  199. Pilip Krystyna
  200. Polak Henryk
  201. Polanowska Anna
  202. Polski Związek Emerytów Rencistów I Inwalidów Oddział Rejonowy w Świdniku
  203. Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Świdniku
  204. Porębska Krystyna
  205. Przedsiębiorstwo Komunalne „Pegimek” Sp. z o. o.
  206. Przedszkole Integracyjne Nr 5 w Świdniku im. Doroty Gellner
  207. Przedszkole Nr 6
  208. Przybysz Katarzyna
  209. Pszeniczka Stanisław
  210. Puszka Marian
  211. PZL-Świdnik S.A.
  212. Raczyński Marian
  213. Radziewicz Józef
  214. Ratajczak Iwona
  215. Rechul Eugeniusz
  216. RSTK
  217. Rudnik Zbigniew Władysław
  218. Ryfka Waldemar
  219. Ryfka Waldemar
  220. Rzedzicki Mieczysław
  221. Rzedzicki Ryszard
  222. Sadowska- Krawczyk Bożenna Jadwiga
  223. Samuła Krzysztof
  224. Serwin Krzysztof
  225. Siewak Franciszek
  226. Sitkowski Ryszard
  227. Skaliński Tadeusz
  228. Skałecki Piotr Karol
  229. Skiba Radosław
  230. Skibińska Magdalena
  231. Skrok Stanisław
  232. Słotwiński Andrzej
  233. Słotwiński Marek Bodan
  234. Smagała Tadeusz
  235. Sobczak Jacek
  236. Sokołowski Andrzej Jan
  237. Społem Powszechna Spóldzielnia Spożywców w Świdniku
  238. Sposób Grzegorz
  239. Stachyra Anna
  240. Stanowski Michał
  241. Starobrat Kazimierz
  242. Starobrat Władysław
  243. Stefańczyk Stanisław Henryk
  244. Stelmach Mieczysław
  245. Strączek Stanisław
  246. Sudoł Ryszard
  247. Szalecka-Gronek Ewa
  248. Szaniawski Roman
  249. Szczerbakiewicz Jan
  250. Szczerbakiewicz Jan
  251. Szklarz Mieczysław
  252. Szlendak Zenon
  253. Szuba Władysław
  254. Szuba Władysław
  255. Szymuła Dariusz
  256. Szymura Dariusz
  257. Talarek Romuald
  258. Taras Mirosław
  259. Tarkowski Roman
  260. Tarnowska Jadwiga
  261. Teluk Marian
  262. Theo Te Linde
  263. Tokarzewski Dariusz
  264. Towarzystwo Pomocy im. Św. Br. Alberta Koło w Świdniku
  265. Towarzystwo Śpiewacze ,,Arion" w Świdniku
  266. Trębacz Stanisław
  267. Typek Helena
  268. Waligóra Bronisław
  269. Wasąg Antoni
  270. Wasil Waldemar
  271. Wezdeńko Urszula
  272. Wiater Antonina
  273. Wiatr Vel Wiater Jerzy
  274. Wiechnik Zbigniew
  275. Wiesława Maria Wypychło
  276. Wiland Ryszard
  277. Wojtaszek Krzysztof
  278. Wójcik Henryk
  279. Wójtowicz Tomasz
  280. Wółkiewicz Mieczysław
  281. Wybrański Krzysztof
  282. Wypchło Wiesława Maria
  283. Wypych Jan
  284. Zabor Marcin
  285. Zach Tadeusz
  286. Zajączkowski Piotr Wojciech
  287. Zajdek Mariusz
  288. Zajdel Mariusz
  289. Zieliński Wojciech
  290. Zielonka Wojciech
  291. Zwolińska Barbara
  292. Żelazowski Józef Stanisław
  293. Żuk Krzysztof
  294. Żuk Stefan