• Schronisko w Krzesimowie
  • SH
  • rodzinka
  • Wirtualny spacer po Strefie Historii
  • Schronisko w Krzesimowie
  • Załatw sprawę w Urzędzie
  • Idzie sobie Grześ...
  • Slajd Wirtualny Spacer
  • Repertuar
  • Zdrowy Świdnik

Amicus Civitatis

Amicus Civitatis - odznaczenie przyznawane przez Burmistrza Świdnika za wkład w budowę i rozwój Świdnika, troskę o lokalną wspólnotę oraz pielęgnowanie tradycji miasta.

  1. Adamczyk Henryk
  2. Alinowski Bolesław
  3. Andrachiewicz Abba
  4. Arasimowicz Szymon
  5. Bachanek Teresa
  6. Badurowicz Mirosław
  7. Banaszewska Elżbieta
  8. Barszcz Mirosław
  9. Barszcz Mirosław
  10. Bełdowska Halina
  11. Bernat Henryk
  12. Bieniek Ewa
  13. Birski Andrzej
  14. Blicharz Stanisław
  15. Bochniak Magdalena Iwona
  16. Bondos Alfred
  17. Borkowski Wojciech Stanisław
  18. Borys Jan
  19. Bractwo Przyjaciół Świdnika
  20. Brzozowska Teodora
  21. Brzuś Wiesława
  22. Buchowiecki Wojciech Stanisław
  23. Bucior Jan
  24. Celegrat Sławomir
  25. Celej Teresa Stanisława
  26. Celińska Magdalena
  27. Celińska Magdalena
  28. Chałas Marian
  29. Chinek Ryszard
  30. Chmielewski Marian
  31. Chór "Trecja" Działający przy SDK
  32. Chór Św. Kingi
  33. Cichosz Tadeusz
  34. Ciechomska Halina
  35. Ciesielka Halina
  36. Cioczek Marek
  37. Ciołek Jadwiga
  38. Czarnota Marian
  39. Czerwińska Elżbieta
  40. Danielak Darek
  41. Dąbrowski Marcin
  42. Dec Jerzy Waldemar
  43. Dejko Antoni
  44. Dębicki Robert
  45. Dmowski Gustaw Janusz
  46. Dobrowolska Renata
  47. Domaradzka Danuta
  48. Doroba Wiesław
  49. Duda Jan
  50. Falenta Krzysztof Edward
  51. Gałan Stanisałw
  52. Garbal Mateusz
  53. Gen. Hać Ryszard
  54. Gilowska Zyta
  55. Glos Świdnika
  56. Głąb Stefan
  57. Głos Świdnika
  58. Gmurkowska Maria Jolanta
  59. Gnaciuk Kazimierz
  60. Góra Tadeusz
  61. Górka Augustyn
  62. Gryciuk Jerzy
  63. Haczewski Ireneusz
  64. Hać Ryszard
  65. Hetman Krzysztof
  66. Hojoł Jan
  67. Hołub Beata
  68. I Liceum Ogólnokształcące im. Władysawa Broniewskiego
  69. Ii Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego W Świdniku
  70. Iwaniuk Stanisław
  71. Iwańska Kuśmierz Anna
  72. Jakson Waldemar
  73. Jan Moskal
  74. Jankowski Piotr
  75. Jarosz Marcin
  76. Jaworski Henryk
  77. Jergiełło Wiktor
  78. Joć Roman
  79. Jusiak Stanisław
  80. Juszczyński Zygfryd
  81. Kaczan Mirosław
  82. Kalicki Leszek
  83. Kalinczuk Kazimierz
  84. Kamela Michał
  85. Kamińska Ewa
  86. Kamiński Stanisław
  87. Karaś Henryk
  88. Karbownik Leonard
  89. Kardasiewicz Zdisław Andrzej
  90. Karoń Janina
  91. Kasak Leszek
  92. Kasperek Ryszard Jan
  93. Kasperek Stanisław
  94. Kasprzak Janina
  95. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
  96. Kawalec Ludwik
  97. Kazimierz Kozieł
  98. Kąkol Henryk
  99. Khdk Im. Ks. J. Popiełuszki
  100. Kimak Ryszard
  101. Kiryła Mariusz Witold
  102. Kloster Jan
  103. Kmicieck Kryspin
  104. Komenda Krzysztof Andrzej
  105. Konc Michał
  106. Kondrak Jan
  107. Koperski Jarzy
  108. Kopiel Jan
  109. Kosioł Ryszard
  110. Kosior Jan
  111. Kossowska Ewa
  112. Kostaniak Marian
  113. Kostian Piotr Karol
  114. Kość Ryszard Henryk
  115. Kotorowicz Jan Leszek
  116. Kowalski Waldemar
  117. Kozłowski Emil
  118. Kręglicka Janina
  119. Król Grzegorz
  120. Król Małgorzata
  121. Król Marian
  122. Król Mirosław Wojciech
  123. Królik Janusz
  124. Kruk Józef
  125. Krygier Andrzej
  126. Krygier Czesław
  127. ks. Czerwiński Krzysztof
  128. ks. Kniaź Andrzej Stanisław
  129. ks. Nowak  Tadeusz
  130. ks.Chudek Grzegorz
  131. Książek Henryk
  132. Księski Wiesław
  133. Kubniec Stanisław
  134. Kucharuk Stanisław
  135. Kukiełka Andrzej
  136. Kurczuk Grzegorz
  137. Kurzajewska Alina
  138. Kurzejewska Alina
  139. Kutniowski  Ryszard
  140. Kwiatkowska Lucyna
  141. Lemieszek Krzysztof
  142. Leszczyńska Beata Elżbieta
  143. Leszczyński Lech
  144. Lewicki Bogusław
  145. Linkowski Grzegorz
  146. Lipiński Andrzej
  147. Lipiński Bogdan
  148. Litwin Zbigniew
  149. Lorenz Maria
  150. Lubelski Klub Sportów Walki Dan z siedzibą w Świdniku
  151. Łagowski Bronisław
  152. Łapa Tadeusz
  153. Łobocki Stanisław
  154. Łobodzki Stanisław
  155. Łubiński Tadeusz
  156. Machnikowska Renata
  157. Madej Klin Ewa
  158. Madejska Regina
  159. Majewski Mieczysław
  160. Maliszewski Marian
  161. Mariasiewicz Krzysztof
  162. Maruszak Henryk
  163. Matejczuk Lucyna
  164. Matysiak Zbigniew
  165. Mazurek Barbara
  166. Michalak Stanisław
  167. Michalski Kordian
  168. Michalski Krzysztof
  169. Miciul Jacek
  170. Mieczkowski Antoni
  171. Miejskie Centrum Usług Socjalnych
  172. Mieleszko Sławomir
  173. Mikołajczuk Zygmunt
  174. Miszczuk Jerzy
  175. Mitura Iwona
  176. Modelarnia Lotnicza Spółdzielczego Domu Kultury
  177. Mordel Mieczysława
  178. Muszyński Grzegorz
  179. Najda Jan
  180. Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów Rencistów I Inwalidów
  181. Olender Leszek
  182. Olszańska-Duma Beata Anna
  183. Opitz Helena
  184. Oryszko Andrzej
  185. Oskroba Lucjan
  186. Pałka Czesław
  187. Parczyński Romuald
  188. Pasek Ryszard Franciszek
  189. Paterek Tadeusz
  190. Patrzała Agnieszka
  191. Patrzała Kazimierz
  192. Pawlik Ludwik
  193. Pąk Joanna Bernarda
  194. Pejo Artur
  195. Piasecki Andrzej
  196. Piechota Adam
  197. Piechota Adam
  198. Piekarski Zbigniew
  199. Pietrasiewicz Tomasz
  200. Pilip Krystyna
  201. Polak Henryk
  202. Polanowska Anna
  203. Polski Związek Emerytów Rencistów I Inwalidów Oddział Rejonowy w Świdniku
  204. Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Świdniku
  205. Porębska Krystyna
  206. Przedsiębiorstwo Komunalne „Pegimek” Sp. z o. o.
  207. Przedszkole Integracyjne Nr 5 w Świdniku im. Doroty Gellner
  208. Przedszkole Nr 6
  209. Przybysz Katarzyna
  210. Pszeniczka Stanisław
  211. Puszka Marian
  212. PZL-Świdnik S.A.
  213. Raczyński Marian
  214. Radziewicz Józef
  215. Ratajczak Iwona
  216. Rechul Eugeniusz
  217. RSTK
  218. Rudnik Zbigniew Władysław
  219. Ryfka Waldemar
  220. Ryfka Waldemar
  221. Rzedzicki Mieczysław
  222. Rzedzicki Ryszard
  223. Sadowska- Krawczyk Bożenna Jadwiga
  224. Samuła Krzysztof
  225. Serwin Krzysztof
  226. Siewak Franciszek
  227. Sitkowski Ryszard
  228. Skaliński Tadeusz
  229. Skałecki Piotr Karol
  230. Skiba Radosław
  231. Skibińska Magdalena
  232. Skrok Stanisław
  233. Słotwiński Andrzej
  234. Słotwiński Marek Bodan
  235. Smagała Tadeusz
  236. Sobczak Jacek
  237. Sokołowski Andrzej Jan
  238. Społem Powszechna Spóldzielnia Spożywców w Świdniku
  239. Sposób Grzegorz
  240. Stachyra Anna
  241. Stanowski Michał
  242. Starobrat Kazimierz
  243. Starobrat Władysław
  244. Stefańczyk Stanisław Henryk
  245. Stelmach Mieczysław
  246. Strączek Stanisław
  247. Sudoł Ryszard
  248. Szalecka-Gronek Ewa
  249. Szaniawski Roman
  250. Szczerbakiewicz Jan
  251. Szczerbakiewicz Jan
  252. Szklarz Mieczysław
  253. Szlendak Zenon
  254. Szuba Władysław
  255. Szuba Władysław
  256. Szymuła Dariusz
  257. Szymura Dariusz
  258. Talarek Romuald
  259. Taras Mirosław
  260. Tarkowski Roman
  261. Tarnowska Jadwiga
  262. Teluk Marian
  263. Theo Te Linde
  264. Tokarzewski Dariusz
  265. Towarzystwo Pomocy im. Św. Br. Alberta Koło w Świdniku
  266. Towarzystwo Śpiewacze ,,Arion" w Świdniku
  267. Trębacz Stanisław
  268. Typek Helena
  269. Waligóra Bronisław
  270. Wasąg Antoni
  271. Wasil Waldemar
  272. Wezdeńko Urszula
  273. Wiater Antonina
  274. Wiatr Vel Wiater Jerzy
  275. Wiechnik Zbigniew
  276. Wiesława Maria Wypychło
  277. Wiland Ryszard
  278. Wojtaszek Krzysztof
  279. Wójcik Henryk
  280. Wójtowicz Tomasz
  281. Wółkiewicz Mieczysław
  282. Wybrański Krzysztof
  283. Wypchło Wiesława Maria
  284. Wypych Jan
  285. Zabor Marcin
  286. Zach Tadeusz
  287. Zajączkowski Piotr Wojciech
  288. Zajdek Mariusz
  289. Zajdel Mariusz
  290. Zieliński Wojciech
  291. Zielonka Wojciech
  292. Zwolińska Barbara
  293. Żelazowski Józef Stanisław
  294. Żuk Krzysztof
  295. Żuk Stefan

 

Najczęściej czytane

  • mural-1
  • DSC_0617
  • mural-7
  • DSC_0575
  • mural-2
  • DSC_0643
  • mural-5
  • DSC_0579
  • DSC_0600
  • mural-6
  • dsc_0043