Nagrodzeni za wieloletnią pracę - Świdnik - wysokich lotów

niedziela, 26 maj 2013 09:11

Nagrodzeni za wieloletnią pracę

Napisała 

Dwudziestu pięciu pracowników PZL-Świdnik, spółki z grupy AgustaWestland, wzięło udział w prestiżowej uroczystości w Mediolanie, podczas której zostali wyróżnieni nagrodami za wieloletni staż pracy w przedsiębiorstwie.

Wydarzenie dedykowane pracownikom, którzy swoją karierę w przedsiębiorstwie rozpoczęli 40, 45 i 50 lat temu, zorganizowano w dowód uznania za ich wieloletnią i systematyczną pracę na rzecz rozwoju spółki oraz w celu wynagrodzenia ich za lojalność i poświęcenie wobec przedsiębiorstwa. Ponad 1200 pracowników Finmeccanica, AgustaWestland i PZL-Świdnik wraz z osobami towarzyszącymi oraz przedstawiciele kadry kierowniczej najwyższego szczebla uczestniczyli w ekskluzywnej uroczystości w Mediolanie. Po inauguracyjnym przemówieniu CEO Finmeccanica Alessandro Pansy, który pochwalił personel za znaczący wkład w rozwój grupy, pracownicy odebrali nagrody i okolicznościowe pamiątki. Wieczór zakończono przy akompaniamencie zespołu Finmeccanica Band.

Tego samego dnia, przed południem, wyróżnieni pracownicy z osobami towarzyszącymi zwiedzali z przewodnikiem zabytki w centrum Mediolanu. Ewa Kamińska, Dyrektor Pionu Zasobów Ludzkich w PZLŚwidnik S.A. powiedziała: - Bardzo się cieszę, że w tak szczególny sposób mogliśmy wyróżnić pracowników, którzy poświęcili część swojego życia pracy w naszym przedsiębiorstwie. Gratuluję i składam wszystkim życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Opinie pracowników wyróżnionych nagrodami za wieloletni staż pracy: Zbigniew Psujek, Zakład Mechaniczny, wyróżniony za 40-letni staż pracy: - Jestem bardzo usatysfakcjonowany i zadowolony z otrzymanej nagrody. Moja 40-letnia historia w PZL-Świdnik została doceniona i wyróżniona w trakcie tak doniosłej uroczystości, co motywuje mnie do dalszej pracy. Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tym wydarzeniu razem z osobą towarzyszącą. Dzięki temu mogliśmy wspólnie świętować mój sukces.

Henryk Trawiński, Zakład Mechaniczny, wyróżniony za 45-letni staż pracy: - Jestem pod ogromnym wrażeniem. Już na lotnisku spotkałem się z bardzo życzliwą atmosferą stworzoną przez przedstawicieli naszego zarządu. Bardzo się cieszę, że moje 45-letnie doświadczenie zostało docenione. Udział w uroczystości oraz zwiedzanie Mediolanu pozostaną w mojej pamięci na długo. Nie myślałem, że coś takiego może mi się jeszcze w życiu zdarzyć.

Andrzej Stachyra, Obsługa Produktu i Klienta, wyróżniony za 40-letni staż pracy: - Jest mi bardzo miło, że mogłem uczestniczyć w tak szczególnej uroczystości zorganizowanej po raz pierwszy w historii PZL-Świdnik. Mam nadzieję, że tradycja nagradzania pracowników za wieloletni staż pracy będzie kontynuowana, ponieważ jest to bardzo motywujące. Jestem wdzięczny za wyróżnienie i otrzymany upominek. Żywię ogromny szacunek dla firmy za to, że zostałem uhonorowany w taki sposób.

Pracownicy PZL-Świdnik wyróżnieni nagrodą za wieloletni staż pracy:

1. Krzysztof Biszkont

2. Ryszard Bogdański

3. Edward Bogusz

4. Jerzy Czuwara

5. Krzysztof Gajewski

6. Sławomir Grądkowski

7. Waldemar Kaczorowski

8. Stanisław Komar

9. Władysław Korneluk

10. Edward Kosmala

11. Józef Kruk

12. Marek Kuzioła

13. Henryk Łasocha

14. Józef Misiorek

15. Halina Ostrowska-Dworzecka

16. Edward Podsiadlik

17. Zbigniew Psujek

18. Stanisław Pszeniczka

19. Dariusz Raszkiewicz

20. Anna Sacz

21. Andrzej Stachyra

22. Krzysztof Tatomir

23. Henryk Trawiński

24. Tadeusz Wilk

25. Adam Wypych

"Głos Świdnika"