PZL-Świdnik Orłem Biznesu - Świdnik - wysokich lotów

poniedziałek, 13 maj 2013 08:16

PZL-Świdnik Orłem Biznesu

Napisała 

PZL-Świdnik S.A., spółka z grupy AgustaWestland, została uhonorowana specjalną nagrodą Orła Biznesu Xlecia z Diamentami w konkursie Lubelski Orzeł Biznesu 2012, którego celem jest prezentacja oraz wyróżnienie najlepiej i najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw na Lubelszczyźnie.

Jury przyznało świdnickim zakładom szczególną nagrodę Orła Biznesu X-lecia z Diamentami wyróżniającą zwycięzców poprzednich edycji konkursu. To nie jedyna nagroda, którą zdobyło przedsiębiorstwo. Nicola Bianco, dyrektor zarządzający PZL-Świdnik S.A. został uhonorowany Medalem Lubelskiego Orła Biznesu z okazji 10-letniej jubileuszowej edycji konkursu w uznaniu za wieloletnią współpracę.

Tytuł Orła Biznesu X-lecia z Diamentami jest szczególnym wyróżnieniem dla PZL-Świdnik. W finałowej gali konkursu, którą zorganizowano 25 kwietnia 2013 r. w sali kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz oraz lubelskiego środowiska naukowego i biznesowego. W ceremonii wręczenia nagród przedsiębiorstwo reprezentowali Nicola Bianco, dyrektor zarządzający PZL-Świdnik S.A. oraz Ewa Kamińska, Dyrektor Pionu Zasobów Ludzkich PZL-Świdnik S.A.

Świdnickie przedsiębiorstwo zostało laureatem konkursu Lubelski Orzeł Biznesu trzykrotnie. Pierwszy raz w 2005 r. w kategorii Lubelski exporter, następnie w 2006 r. w kategorii Lider w wykorzystywaniu środków unijnych. W ubiegłym roku PZL-Świdnik zostało uhonorowane specjalną nagrodą Orła z Diamentem.

"Głos Świdnika"