Logo dla portu - Świdnik - wysokich lotów

poniedziałek, 07 grudzień 2009 14:00

Logo dla portu

Napisał 

W siedzibie spółki 2 XII odbyło się spotkanie z 3 podmiotami przygotowującymi propozycję znaku graficznego dla spółki Port Lotniczy Lublin. Podczas swojej 10. minutowej prezentacji każda z firm zaprezentowała znak graficzny, który miałby się stać podstawą do zbudowania Systemu Identyfikacji Wizualnej dla PLL, narzędzia niezbędnego w kreowaniu wizerunku firmy na rynku. Na stronach internetowych Dziennika Wschodniego, Gazety w Lublinie, Kuriera Lubelskiego, Naszego Miasta Lublin, Nowego Tygodnia w Lublinie, Radia Lublin, portalu lotniczapolska.pl oraz spółki PLL będzie można oddać głos na jedną z trzech propozycji.


Głosowanie będzie trwało do 15 XII i następnego dnia dowiemy się, która propozycja najbardziej spodobała się czytelnikom, słuchaczom i internautom.


Po zaopiniowaniu tego wyboru przez specjalistów z branży public relations, najprawdopopdobniej na podstawie tego znaku graficznego stworzony zostanie system identyfikacji wizualnej dla PLL. 

System identyfikacji wizualnej będzie zawierać takie elementy, jak symbol firmy znak, logo, logotyp firmy); kolory firmowe; symbole dekoracyjne; typografie dekoracyjne; czcionkę; stronę internetową; księgę standardów itp.