„Trójka” bezkonkurencyjna! - Świdnik - wysokich lotów

środa, 22 czerwiec 2011 12:46

„Trójka” bezkonkurencyjna!

Były emocje, niespodziewane wyniki i piękne bramki, a więc wszystko, co sprawia, że kochamy piłkę nożną.

Na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 5 odbył się turniej „Piłkarski początek lata”, który był imprezą towarzyszącą „Dniom Świdnika” zorganizowaną przez „Głos Świdnika”, Studio 43 i Akademię Stylu Tańca Jarosława Pleskota.

Do rywalizacji stanęło 9 drużyn złożonych z zawodników starszych klas szkół podstawowych. Chociaż planowaliśmy udział tylko 8 zespołów, to jednak nie sposób było odmówić udziału w zawodach piłkarzom z Piask, którzy pojawili się niespodziewanie tuż przed rozpoczęciem turnieju. Piaseckie Orzełki spisały się zresztą świetnie, zajmując czwarte miejsce. Finał zawodów był wewnętrzną sprawą chłopaków ze Szkoły Podstawowej nr 3. Najlepszą drużyną turnieju okazał się zespół SP3 klasa VI, który pokonał w finale SP3 klasa V, 3:0. Trzecie miejsce zajęła drużyna Umbro 2001 SP5, która zwyciężyła w pojedynku z Piaseckimi Orzełkami 1:0. Radość zawodników Umbro 2001 była tym większa, że chłopcy z „Piątki” byli najmłodszym zespołem turnieju.

Wszyscy zawodnicy uczestniczący w turnieju otrzymali piłki, dzięki którym będą mogli rozwijać swoje piłkarskie talenty.