Szymajda w obronie pasa - Świdnik - wysokich lotów

wtorek, 05 listopad 2019 14:06

Szymajda w obronie pasa

Napisał 
fot. www.arphoto.pl fot. www.arphoto.pl

21 grudnia odbędzie się 19. gala Thunderstrike Fight League - „Christmas Time” w hali Globus, w Lublinie. Mistrzowskiego pasa wagi lekkiej będzie bronił świdniczanin Hubert Szymajda.

Po nieudanym debiucie w KSW, Hubert Szymajda (8-3) stanie w obronie pasa, który wywalczył 20 października ubiegłego roku w walce z Robertem Maciejowskim.

- Jestem głodny walki i zwycięstwa oraz zdeterminowany, by ponownie wejść na szczyt. Ostatnio wyciągnąłem wnioski. Chcę walczyć z najlepszymi. Na szalę stawiam wszystko i zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji. W tym roku spędzamy święta w dużym gronie. Liczę na wasze wsparcie jeszcze bardziej niż kiedykolwiek - mówi Szymajda.

Jego rywal nie jest jeszcze znany, ale włodarze TFL zapewniają, że będzie to mocne nazwisko.

- Hubert nie wybiera rywali, nie kalkuluje. Jego ostatni przeciwnik w KSW, niepokonany Shamil Musaev z rekordem 12-0, to przyszły champion. „Małpa” nawet przez chwilę nie zastanawiał się i przyjął walkę. Teraz jest dokładnie tak samo. Możecie być pewni mocnego nazwiska - komentuje Jacek Sarna, organizator gali.

Organizatorzy, poza wspomnianym Hubertem Szymajdą, potwierdzili już kilka nazwisk zawodników, którzy zawalczą 21 grudnia. Będą to: Kamil Giez, Damian Adamiuk, Paweł Sidor, Sławomir Kołtunowicz, Piotr Smoczyński, Marek Samociuk, Marcin Skrzek, Kacper Just, Maciej Guz oraz walcząca o pas, Judyta Rymarzak.

- Kolejna niesamowita lekcja w naszej działalności przed nami. Uważam, że będzie to event przeprowadzony w niesamowitej, świątecznej atmosferze. Szykujemy inną oprawę niż dotychczas. To będzie coś historycznego - zapowiada J. Sarna.

Bilety na grudniową galę są już dostępne. Można je kupić na portalu internetowym ekobilet.pl, w cenach 80-120 zł.