• rodzinka
  • Idzie sobie Grześ...
  • Zdrowy Świdnik
  • Repertuar
  • Wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów
  • Załatw sprawę w Urzędzie
  • Schronisko w Krzesimowie
wtorek, 17 wrzesień 2019 09:08

Najlepsi w Warszawie

Napisał 

Siatkarze Avii Świdnik wygrali turniej w Warszawie, zwyciężając wszystkie trzy spotkania i tracąc w nich tylko dwa sety.

Kolejnym etapem przygotowań drużyny Witolda Chwastyniaka do ligowego sezonu był międzynarodowy turniej w Warszawie. Wzięły w nim udział cztery zespoły: VC Mińsk, Netzhoppers KW-Bestensee, Avia Świdnik oraz gospodarz - Legia Warszawa.

W pierwszym meczu świdniczanie zmierzyli się z najmłodszą drużyną turnieju - VC Mińsk. Tę rozgrywkę udało się wygrać w trzech setach, do 24 i dwukrotnie do 18. W drugim spotkaniu naprzeciwko Avii stanęła ekipa gospodarzy. Pierwszą partię żółto-niebiescy zwyciężyli 25:21. W drugim secie ponownie górą była drużyna ze Świdnika obejmując prowadzenie do 23. Chwilowe załamanie przyszło w trzeciej odsłonie, kiedy to Legia wygrała 25:22. W czwartym secie wszystko wróciło do normy i Avia wygrała seta do 20, a cały mecz 3:1. W ostatnim spotkaniu turnieju Avii przyszło zmierzyć się z drużyną z 1. Bundesligi - Netzhoppers KW-Bestensee. Świdniczanie oddali Niemcom tylko drugiego seta i ostatecznie wygrali spotkanie 3:1, zajmując pierwsze miejsce w turnieju.

Poniżej komplet wyników City Volley Cup 2019:

Legia Warszawa – Netzhoppers KW-Bestensee

3:2

VC Mińsk – Avia Świdnik

0:3

Netzhoppers KW-Bestensee – VC Mińsk

3:0

Legia Warszawa – Avia Świdnik

1:3

Avia Świdnik – Netzhoppers KW-Bestensee

3:1

Legia Warszawa – VC Mińsk

3:0

Ostateczna klasyfikacja:

  1. Avia Świdnik
  2. Legia Warszawa
  3. Netzhoppers KW-Bestensee
  4. VC Minsk

Najczęściej czytane