• Idzie sobie Grześ...
  • Schronisko w Krzesimowie
  • Wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów
  • Zdrowy Świdnik
  • rodzinka
  • Repertuar
  • Załatw sprawę w Urzędzie
wtorek, 03 wrzesień 2019 14:05

Memoriał już w weekend

Napisane przez 
Memoriał już w weekend fot. archiwum

7 i 8 września, po raz piętnasty będziemy kibicować uczestnikom Memoriału Tragicznie Zmarłych Siatkarzy Avii Świdnik. Znamy już drużyny, które wezmą w nim udział. Do lotniczego miasta przyjadą zespoły ze stolicy, Białegostoku i Międzyrzeca Podlaskiego.

Podopieczni Witolda Chwastyniaka sprawdzą się na tle Legii Warszawa, BAS Białystok i KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski. Wszyscy ry­wale grają w 2 grupie, 2 ligi. Dwóch pierwszych wskazuje się jako kan­dydatów do awansu na zaplecze PlusLigi. Zapowiada się więc nie­zwykle ciekawa rywalizacja.

Dwudniowe zmagania odbędą się w hali sportowej Szkoły Podstawo­wej nr 7. Wstęp będzie wolny. Przed rokiem puchar dla najlepszej ekipy trafił w ręce dzisiejszego 1-ligow­ca, LUK Politechnika Lublin. Drugie miejsce zajęła wówczas Avia, trzecie Legia, a ostatnie Błękitni Ropczyce.

- To pierwszy poważny sprawdzian przed początkiem batalii o 1 ligę. Staraliśmy się zapewnić naszym siatkarzom jak najmocniejszych ry­wali, również ze względu na to, że Memoriał Tragicznie Zmarłych Siat­karzy Avii traktujemy zawsze bar­dzo prestiżowo. Do hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 za­praszamy więc wszystkich sympa­tyków siatkówki - mówi Radosław Szczerba, prezes MKS Avia.

jmr

Sobota (7 września)

16.00 BAS Białystok – Huragan Międzyrzec Podlaski

40 min. po zakończeniu meczu: MKS Avia Świdnik – Legia Warszawa

Niedziela (8 września)

10.00 Legia Warszawa – BAS Białystok

40 min. po zakończeniu meczu: MKS Avia Świdnik – Huragan Międzyrzec Podlaski

17.00 Legia Warszawa – Huragan Międzyrzec Podlaski

40 min. po zakończeniu meczu: MKS Avia Świdnik – BAS Białystok

Najczęściej czytane