• Załatw sprawę w Urzędzie
  • Schronisko w Krzesimowie
  • Idzie sobie Grześ...
  • rodzinka
  • Wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów
  • Zdrowy Świdnik
  • Repertuar
wtorek, 29 styczeń 2019 11:42

Rezerwy górą

Napisał 

Do ciekawego sparingu doszło w niedzielę, na sztucznym boisku w Świdniku. Naprzeciw siebie stanęły zespoły z okręgówki - Avia II i Świdniczanka. Zwycięsko z pojedynku wyszli podopieczni Rafała Wiącka, którzy wygrali 4:1. Wszystkie gole dla żółto - niebieskich zdobył Łukasz Strug.

Dla Avii II to był pierwszy mecz kontrolny, dla ich rywali drugi. W barwach gospodarzy wystąpił, między innymi Sebastian Orzędowski. Pomocnik wrócił do gry po kilku miesiącach przerwy, spowodowanej kontuzją. I widać było, że dobrze czuje się na murawie. Warto takze odnotować, że wszystkie trafienia dla zwycięzców padły po ładnych akcjach.

- Pomimo wysokiej porażki, mecz był dosyć wyrównany - mówi Paweł Pranagal, trener Świdniczanki. - Wynik jest sprawą drugorzędną, nie przykładamy do niego szczególnej wagi. Avia była od nas lepiej zorganizowana, dokładniejsza. Pracujemy dalej nad zbudowaniem optymalnej formy na ligę.

Kolejnym przeciwnikiem świdniczan będzie Zryw Gorzków. Starcie odbędzie się w sobotę, 2 lutego, na sztucznym boisku w Świdniku. Początek o godz. 9.30. Dzień później Świdniczanka podejmie w tym samym miejscu GKS Niemce (godz. 11.30).

Avia II Świdnik – Świdniczanka 4:1 (1:1)
Łukasz Strug (cztery) – samobójcza
Avia II: Długosz, Jędrych, Radziewicz, Feret, Olech, Wójcik (Różycki 46’), Orzędowski, Partyka, Śliwa, Starok, Strug
Świdniczanka: Szulc, Kowalski (Miazga 46’), Pawłowski, Dobrowolski, Martyna, Rusiecki, Kuś (Kaczorowski 46’), Jeleniewski, Kowalik (Wilk 46’), Ziemkiewicz (Pędlowski 46’), Mazurek (Skiba 46’, Babiarz 60’)

Najczęściej czytane