• Idzie sobie Grześ...
  • Repertuar
  • Zdrowy Świdnik
  • Schronisko w Krzesimowie
  • rodzinka
  • Wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów
  • Załatw sprawę w Urzędzie
czwartek, 24 styczeń 2019 10:05

Dywanów kurs na mistrza

Napisał 

Duży krok w stronę tytułu najlepszej drużyny Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu wykonały Dywany Łuszczów. Kamil Cieśla i spółka pokonali w niedzielę Antique (6:3), co przy porażce drugich w stawce Metalowców, dało im cztery punkty przewagi w tabeli. Passę zwycięstw kontynuują gracze Ibra Team, którzy tym razem rozbili, 8:0 Dariusz Kołodziejczyk Antrak Team. W Olimp lidze oldbojów swoje zrobił Neptun.

Ibra ekstraliga

* Dywany Łuszczów – Antique 6:3 (2:1)

Barwiak (7’, 11’, 16’, 21’), Bomba (21’), Cieśla (25’) - Skoczylas (12’), Komarzeniec (19’, 19’)

* Metalowcy – Solidarność 0:7 (0:2)

P. Szyjduk (1’, 13’, 18’), Kochalski (5’, 25’), M. Szyjduk (17’), Szklarz (18’)

* Pegimek – Perła Progres Mełgiew 4:1 (2:0)

Feret (5’), Wójcik (6’), Kowalewski (22’, 25’) - Masłowski (14’)

* Soft Bait Systems – Pino Vicino 5:2 (2:0)

Kozak (7’), K. Baran (7’, 14’), S. Baran (7’), Jarosz (19’) - Piłat (19’), Radczuk (25’)

Tabela

grupa mistrzowska

1. Dywany 8 22 38:16

2. Solidarność 8 18 31:12

3. Metalowcy 8 18 28:22

4. Antique 8 13 23:21

grupa spadkowa

5. Soft Bait 8 12 32:30

6. Pegimek 8 7 24:22

7. Perła 8 4 20:33

8. Pino 8 0 13:53

Neptun I liga

* OSP Oleśniki – Allutron 5:1 (2:1)

Nastulak (10’, 23’, 25’), Kropornicki (12’), Niedźwiedzki (19’) - Jarzębowski (7’)

* Starostwo Powiatowe – Neo.Net 2:5 (0:3)

Portka (17’), Bujnik (23’) - Augustyniak (3’), Mróz (3’), Niedźwiedź (8’), Siudziak (16’), Fabian (18’)

* TKKF Świt – Klastmed 2:5 (1:4)

samobójcza (10’), Mazur (25’) - Średnicki (4’, 6’), Dąbrowski (11’, 12’), Kowalik (25’)

* Kos-Wit 1997 – Creatio Biuro Rachunkowe 3:5 (1:2)

Gromada (2’), Wilk (10’, 23’) - Kowalik (7’), Kozioł (17’, 19’, 20’), Fijałkowski (23’)

* Dariusz Kołodziejczyk Antrak Team – Ibra Team 0:8 (0:3)

Bielak (4’), Ł. Sobiech (9’), E. Sobiech (10’, 25’), Kłyk (14’, 19’), Wnuk (20’, 23’)

* Pokolenie J.P.II – LTS 4:5 (1:2)

Szulc (1’, 23’, 25’), Piskor (18’) - Mizura (3’), Duda (3’, 22’), Zlot (15’), Pasternak (20’)

Tabela

1. Ibra Team 8 24 72:12

2. LTS 8 21 46:21

3. Oleśniki 8 16 32:31

4. Antrak 8 15 38:25

5. Pokolenie 8 15 36:29

6. Klastmed 8 11 28:24

7. Neo.Net 8 10 29:27

8. Starostwo 8 10 23:31

9. TKKF Świt 8 10 31:41

10. Allutron 8 4 22:46

11. Creatio 8 3 17:45

12. Kos-Wit 8 1 16:56

Olimp liga oldbojów

* Neptun – Garage Team 6:1 (4:0)

Machnikowski (2’, 14’), Kochalski (5’), Mirosław (8’, 10’, 14’) - Kula (18’)

* Solidarność PZL – Sawa oldboys 6:0 (2:0)

Guz (9’, 18’), Solarski (12’), Kawalec (19’, 24’), Skoczylas (20’)

* Antique Old Stars – Perła Progres Mełgiew 1:1 (0:1)

Skroban (22’) - Barański (6’)

* Neptun – Solidarność PZL 2:1 (1:0)

Mazur (3’), Kochalski (25’) - Guz (23’)

Tabela

1. Neptun 8 21 37:12

2. Solidarność 8 18 31:13

3. Perła 8 13 34:24

4. Antique 8 13 32:22

5. Sawa 8 6 15:42

6. Garage 8 0 15:51

Terminarz najbliższej kolejki (sobota, 26 stycznia)

Neptun I liga

10.45 Klastmed – Kos-Wit

11.30 Neo.Net – TKKF Świt

12.15 Allutron – Starostwo

13.00 LTS – Oleśniki

13.45 Ibra Team – Pokolenie

14.30 Creatio – Antrak

Olimp liga oldbojów

15.15 Neptun – Antique

16.00 Garage – Solidarność

16.45 Sawa – Perła

Ibra ekstraliga

17.30 Pino – Perła

18.15 Soft Bait – Pegimek

19.00 Antique – Solidarność

19.45 Dywany – Metalowcy

Najczęściej czytane