Wydrukuj tę stronę
czwartek, 02 listopad 2017 12:56

Od 2:0 do 3:3

Sześć goli padło w meczu rezerw żółto - niebieskich z Polesiem Kock. Świdniczanie wygrywali na wyjeździe 2:0, ale niewiele brakowało, a wróciliby do domów nawet bez jednego punktu. Remis, w ostatniej minucie spotkania, uratował Kamil Starok.

Starcie w Kocku było bardzo otwarte. Oba zespoły miały kilka dobrych okazji do tego, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W pierwszej połowie bramkarza miejscowych pokonał Adrian Gadomski. Tuż po przerwie wynik podwyższył Łukasz Młynarski, który, w tym sezonie, częściej wybiega na boiska w okręgówce, niż w trzeciej lidze. Polesie nie zamierzało składać broni i nie dość, że doprowadziło do wyrównania, to, na siedem minut przed końcem, strzeliło bramkę na 3:2. W szeregach Avii mają jednak Kamila Staroka, który, jak na kapitana przystało, poprowadził swoich kolegów do jeszcze jednego ataku i sam wpisał się na listę strzelców.

Polesie Kock – Avia II Świdnik 3:3 (0:1)

Cybul (60’, 80’), Misiarz (83’) – Gadomski (38’), Młynarski (57’), Starok (90’)

Avia II : Jankowski, Maziarczyk (Jędrych 58’), Radziewicz, Feret, Podstawka, Młynarski, Różycki, Starok, Szponar, Gadomski, Wójcik