Avia dopina kadrę - Świdnik - wysokich lotów

czwartek, 03 sierpień 2017 09:51

Avia dopina kadrę

Napisał 

W klubie z ul. Sportowej 2 podpisano kolejne umowy z zawodnikami, którzy będą stanowić o sile trzecioligowca. Niemal połowa z nich jest nowa. W środę parafowano kontrakty z dwoma bramkarzami, obrońcą i dwoma pomocnikami.

Na pozycji numer jeden występować będą Piotr Piotrowski oraz Adrian Wójcicki. Pierwszy ma za sobą bardzo dobrą rundę w Stali Kraśnik, drugi w Orlętach Radzyń Podlaski. Ich atutem, oprócz niemałych umiejętności, jest z pewnością wiek. Mają odpowiednio 20 i 21 lat. Żółto – niebiescy związali się także z 20-letnim defensorem, Konradem Kołodziejem. Piłkarz przyszedł do Avii ze Stali Stalowa Wola i w kilku sparingach przekonał do siebie trenera Jacka Ziarkowskiego. Tak samo jak pomocnicy – Łukasz Młynarski (Nexo Boldklub) i Adam Nowak (GKS Bełchatów). Wspomniana dwójka ma szansę od razu wskoczyć do pierwszego składu.

Oczekuje się, że w tym tygodniu kadra świdniczan będzie zamknięta. Podpisy na kontraktach mają złożyć Damian Maluga (pomocnik, Puszcza Niepołomice), Jakub Wrzesiński (obrońca, Wisła Puławy), Mateusz Jarzynka (obrońca, Cravovia Kraków).