• Slajd Wirtualny Spacer
  • Załatw sprawę w Urzędzie
  • Schronisko w Krzesimowie
  • Wirtualny spacer po Strefie Historii
  • Repertuar
  • Zdrowy Świdnik
  • Idzie sobie Grześ...
  • SH
  • rodzinka

Pracownik produkcji od zaraz

Oferta Dodaj do ulubionych
Kontakt lublin.krakowskieprzedmiescie@manpower.pl
Dodane 09-11-2017 13:18:09
Autor Gość

Opis

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Świdnik

Opis stanowiska:

• Proste czynności manualne
• Prace przy użyciu narzędzi ślusarskich
• Praca w systemie trzyzmianowym
• Łączenie, montaż i demontaż struktur lotniczych

Wymagania:

• Wykształcenie ponadgimnazjalne
• Zdolności manualne, dokładność i precyzja
• Gotowość do pracy w systemie III zmian
• Umiejętność pracy w grupie i indywidualnie
• Nie wymagamy doświadczenia !

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy + możliwość wypracowania nadgodzin
• Pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie prosperującej firmie
• Możliwość przyuczenia praktycznego do zawodu i nabycia cennych umiejętności w branży technicznej

Kontakt:
ul. Krakowskie Przedmieście 21; Lublin 20-002
e-mail: lublin.krakowskieprzedmiescie@manpower.pl
Tel. : 81 476 20 16
Kom: 882189765
Kom: 668127433
Kom: 664419431

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Lokalizacja

Świdnik
Świdnik

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 5431
Wyświetlony: 47
Wygasa: 09-12-2017 12:18:00

Hasło *
Pamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone (*) są wymagne.
Imię
Hasło *
Powtórz hasło *
Powtórz e-mail *
Captcha *
  • DSC_0599
  • DSC_0586
  • DSC_0617
  • DSC_0560
  • DSC_0587
  • DSC_0603
  • DSC_0600
  • mural-2
  • dsc_0036
  • mural-6
  • DSC_0559