Pracownik produkcji - Monter - Nitowacz - dam pracę - Świdnik - Ogłoszenia Świdnik

Pracownik produkcji - Monter - Nitowacz

Oferta Dodaj do ulubionych
Kontakt Agencja zatrudnienia nr cert. 136
Bliższe informacje pod numerem telefonu 663 903 101
Zapraszamy do naszego biura w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 55, II piętro
trenkwalder.pl
Dodane 15-02-2018 13:24:32
Autor Gość

Opis

Obowiązki:
- prace produkcyjne polegające na montażu struktur i podzespołów lotniczych z gotowych elementów,
- w zależności od działu będzie to: łączenie elementów, wiercenie, rozwiercanie, nitowanie,
- praca 2- lub 3-zmianowa.

Wymagania:
- podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi szczególnie suwmiarką,
- wykształcenie techniczne lub zawodowe,
- zdolności manualne będą dużym atutem,
- dokładność i precyzyjność, wyobraźnia przestrzenna,
- dobry stan zdrowia.

Oferujemy:
- zatrudnienie podczas okresu próbnego na podstawie umowy o pracę tymczasową, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia wraz z systemem premiowym,
- cały etat,
- pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku.

Lokalizacja

Świdnik

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 5672
Wyświetlony: 109
Wygasa: 17-03-2018 12:24:00