• Schronisko w Krzesimowie
  • Repertuar
  • SH
  • Załatw sprawę w Urzędzie
  • rodzinka
  • Zdrowy Świdnik
  • Idzie sobie Grześ...
  • Slajd Wirtualny Spacer
  • Wirtualny spacer po Strefie Historii

Pracownik produkcji/ Monter

Oferta Dodaj do ulubionych
Kontakt Kontakt:
ul. Krakowskie Przedmieście 21; Lublin 20-002
Tel. : 81 476 20 16
Kom: 882189765
Kom: 668127433
Kom: 66441943
Dodane 27-10-2017 14:07:04
Autor Gość

Opis

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pracownik produkcji/ Monter

Miejsce pracy: Świdnik
Numer ref. PPM/004/ARO

Zadania:

• Proste czynności manualne
• Prace przy użyciu narzędzi ślusarskich
• Praca w systemie trzyzmianowym
• Łączenie struktur lotniczych

Wymagania:

• Wykształcenie ponadgimnazjalne
• Zdolności manualne, dokładność i precyzja
• Gotowość do pracy w systemie 3 zmian
• Umiejętność pracy w grupie i indywidualnie
• Nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie od 2200 zł brutto + system premiowy
• Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie prosperującej firmie
• Możliwość przyuczenia praktycznego do zawodu

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Lokalizacja

Świdnik

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 5389
Wyświetlony: 60
Wygasa: 26-11-2017 13:07:00

Hasło *
Pamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone (*) są wymagne.
Imię
Hasło *
Powtórz hasło *
Powtórz e-mail *
Captcha *
  • DSC_0579
  • DSC_0567
  • DSC_0617
  • DSC_0645
  • DSC_0559
  • DSC_0603
  • mural-3
  • DSC_0599
  • DSC_0575
  • mural-2
  • DSC_0643