• Schronisko w Krzesimowie
  • SH
  • rodzinka
  • Zdrowy Świdnik
  • Repertuar
  • Załatw sprawę w Urzędzie
  • Idzie sobie Grześ...
  • Slajd Wirtualny Spacer
  • Wirtualny spacer po Strefie Historii

Opiekun Medyczny w Anglii

Oferta Dodaj do ulubionych
Kontakt east.gate.poland@gmail.com

512167223
Dodane 28-02-2018 19:56:03
Autor Gość

Opis

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta poszukuje osób do pracy w placówkach zdrowia oraz przy opiece nad osobami starszymi.

Jeśli jesteś osobą która:
- jest empatyczna i zależy Ci na niesieniu pomocy innym
- ma podstawowe doświadczenie w opiece nad inną osobą
- zna język angielski w stopniu komunikatywnym
- chcesz dobrze zarobić
, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystent opieki zdrowotnej(Health Care assistent) w domu pomocy społecznej (różne lokalizacje: min. Plymouth, Somerset, East Sussex)

wynagrodzenie: 402 - 500 Funtów za tydzień

Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- podstawowe doświadczenie w opiece

Obowiązki:
- pomoc w opiece nad mieszkańcami domu pomocy społecznej
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Praca zarówno na kilkumiesięczne kontrakty lub na czas nieokreślony

Klient zapewnia: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy: east.gate.poland@gmail.com

Lokalizacja

Świdnik

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 5719
Wyświetlony: 129
Wygasa: 30-03-2018 18:56:00

Hasło *
Pamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone (*) są wymagne.
Imię
Hasło *
Powtórz hasło *
Powtórz e-mail *
Captcha *
  • DSC_0645
  • DSC_0579
  • mural-2
  • dsc_0586
  • mural-5
  • DSC_0599
  • DSC_0643
  • DSC_0622
  • DSC_0559
  • DSC_0586
  • DSC_0603