• Zdrowy Świdnik
  • rodzinka
  • Wirtualny spacer po Strefie Historii
  • Repertuar
  • SH
  • Schronisko w Krzesimowie
  • Załatw sprawę w Urzędzie
  • Idzie sobie Grześ...
  • Slajd Wirtualny Spacer

Operator wózka widłowego

Oferta Dodaj do ulubionych
Kontakt lublin.krakowskieprzedmiescie@manpower.pl
Dodane 12-09-2017 12:19:29
Autor Gość

Opis

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Lubartów
Numer ref. OWW/004/ARO

Zadania:

• Załadunek, rozładunek towaru
• Transportowanie na niewielkie odległości
• Scalanie i składowanie ładunków

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy zmianowej
• Uprawnienia na wózki widłowe
• Książeczka do celów sanitarnych - mile widziana
• Pełnoletność
• Odpowiedzialność
• Mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• Pracę w Lubartowie

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Lokalizacja

Świdnik

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 5263
Wyświetlony: 72
Wygasa: 12-10-2017 11:19:00

Hasło *
Pamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone (*) są wymagne.
Imię
Hasło *
Powtórz hasło *
Powtórz e-mail *
Captcha *
  • DSC_0587
  • DSC_0643
  • dsc_0586
  • DSC_0611
  • DSC_0575
  • dsc_0036
  • DSC_0586
  • mural-5
  • DSC_0567
  • mural-3
  • DSC_0579