Monter elementów śmigłowca - dam pracę - Świdnik - Ogłoszenia Świdnik

Monter elementów śmigłowca

Oferta Dodaj do ulubionych
Kontakt Kontakt:
ul. Krakowskie Przedmieście 21; Lublin 20-002
Tel. : 81 476 20 16
Kom: 664 419 431
Dodane 27-10-2017 13:45:20
Autor Gość

Opis

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Monter elementów śmigłowca

Miejsce pracy: Świdnik
Numer ref. MEŚ/004/NSK

Zadania:

• Montaż oraz łączenie części i zespołów
• Prace przy użyciu narzędzi ślusarskich
• Praca w systemie trzyzmianowym
• Nitowanie struktur lotniczych

Wymagania:

• Mile widziane wykształcenie zawodowe kierunkowe
• Doświadczenie na stanowisku ślusarz, mechanik będzie atutem
• Umiejętność czytania rysunku technicznego, obsługa narzędzi pomiarowych takich jak m.in. suwmiarka
• Mile widziane osoby ze zdolnościami manualnymi, dokładne, precyzyjne
• Umiejętność pracy w grupie i indywidualnie

Oferujemy:

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanej pracy
• pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie prosperującej firmie
• Możliwość przyuczenia praktycznego do zawodu

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Lokalizacja

Świdnik

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 5388
Wyświetlony: 55
Wygasa: 26-11-2017 12:45:00