• rodzinka
  • Idzie sobie Grześ...
  • Załatw sprawę w Urzędzie
  • Repertuar
  • Wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów
  • Zdrowy Świdnik
  • Schronisko w Krzesimowie
wtorek, 25 sierpień 2015 13:45

Lubię to, co robię

Napisała 
fot. Magdalena Piotrowicz, tym razem w roli modelki. fot. Magdalena Piotrowicz, tym razem w roli modelki.

O prowadzeniu własnej firmy i specyfice zakładów fryzjerskich opowiada Magdalena Piotrowicz, właścicielka salonu Czupirek.

- Jest Pani młodą osobą. Jak radzi sobie Pani z prowadzeniem własnej działalności?

- Działalność gospodarczą prowadzę od 5 lat i czuję, że jest to doświadczenie, w którym całkowicie się spełniam i realizuję. Prowadzenie salonu niesie ze sobą wiele wyzwań, zadań. Wymaga także poświecenia większej ilości czasu i pracy. Udaje mi się to jednak godzić, ponieważ lubię to, co robię.

- Skąd pomysł na firmę o profilu fryzjerskim?

- Salon fryzjerski Czupirek to rodzinna firma, która istnieje od września 1997 roku. W latach 90. biznes prowadziła moja mama. Wtedy zapotrzebowanie na tego typu usługi w naszym mieście było bardzo duże. Pięć lat temu przekazała go w moje ręce i do dziś prowadzę salon samodzielnie. Dokładam wszelkich starań, aby regularnie szkolić się i rozwijać w swojej branży, ponieważ chcę sprostać wymaganiom naszych obecnych i przyszłych klientów. Oprócz strzyżeń damskich i męskich, proponujemy pełen zakres koloryzacji włosów, upięcia wieczorowe i okolicznościowe, keratynowe prostowanie włosów, zabiegi regenerujące, tradycyjną trwałą ondulację oraz wiele innych.

- Kto częściej korzysta z usług salonu, kobiety czy mężczyźni?

- Przychodzą do nas zarówno panie jak i panowie. Muszę jednak przyznać, że kobiety odwiedzają nas zdecydowanie częściej.

- Na jakie kolory i cięcia decydują się teraz panie?

- Trendy w uczesaniach to przede wszystkim naturalny look. Upięcia gładkie i eleganckie. Mile widziane są także wszelkiego rodzaju hollywoodzkie fale. W koloryzacji włosów króluje Bronde czyli połączenie blondu z brązem. Wśród głównych trendów również należy wymienić także flambayage oraz sombre. Zdecydowana większość naszych klientów preferuje jednak fryzury, które są indywidualnie dobierane do ich typu urody. Oczywiście nie brakuje osób, które decydują się na odważne fryzury. Wtedy nasze stylistki mogą w pełni pokazać swoje umiejętności.

- Jakie dodatkowe usługi świadczycie?

- W ofercie posiadamy także usługę stylizacji paznokci oraz niektóre zabiegi kosmetyczne, takie jak: henna brwi i rzęs oraz makijaże okolicznościowe. Po więcej informacji i zdjęć prezentujących naszą pracę zapraszam na stronę www.facebook.com/Salonczupirek

Agata Flisiak

Najczęściej czytane