• Idzie sobie Grześ...
  • rodzinka
  • Repertuar
  • Zdrowy Świdnik
  • Załatw sprawę w Urzędzie
  • Schronisko w Krzesimowie
  • Wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów
piątek, 10 sierpień 2018 10:31

Zostań wolontariuszem

Napisała 

W najbliższy poniedziałek odbędzie się pierwsze zebranie wolontariuszy zlotu wuesek i Dni Świdnika. Chcesz pomóc? Przyjdź na spotkanie i zgłoś swój udział.

Przed nami wyjątkowe wydarzenia. W ostatni weekend sierpnia nasze miasto odwiedzą motocykliści i gwiazdy sceny. Wszystko za sprawą XI Ogólnopolskiego Zlotu Motocykli WSK i innych oraz Dni Świdnika.

Sobota (25 sierpnia) zostanie poświęcona głównie motocyklistom, którzy, po raz kolejny, odwiedzą Świdnik. Wieczorem, na zakończenie tej części wydarzenia, zagra rock’n’rollowa legenda, zespół Acid Drinkers. Tego samego dnia, Dni Świdnika zostaną oficjalnie otwarte. Święto miasta zainauguruje koncert grupy Golec uOrkiestra. Niedziela upłynie pod znakiem rodzinnego pikniku. Jego gwiazdami będą zespoły Happysad i Łąki Łan. Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji (ZOBACZ: Zlot z gwiazdami).

Jak co roku, Miejski Ośrodek Kultury szuka wolontariuszy: - Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się jak wygląda organizacja wydarzeń kulturalnych, zdobyć doświadczenie oraz poznać nowych ludzi. Ich zadaniem będzie pomoc, między innymi w przygotowaniach czy na stoisku animacyjnym.

Do zespołu mogą zgłosić się też osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat i posiadają pisemną zgodę rodzica lub opiekuna. Wystarczy zapoznać się z regulaminem wolontariatu, następnie wypełnić ankietę i przesłać zgłoszenie na adres justynakowalczyk@mok.swidnik.pl, do 13 sierpnia, do godz. 13.00. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w tym samym dniu, o godz. 14.00, w sali kameralnej MOK (al. Lotników Polskich 24).

Formularz oraz regulamin dostępne są na stronie: Miejskiego Ośrodka Kultury - zostań wolontariuszem. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy proszą o przyniesienie ze sobą wypełnionych i podpisanych formularzy.

Najczęściej czytane