I zabawa, i pomoc - Świdnik - wysokich lotów

wtorek, 30 styczeń 2018 10:03

I zabawa, i pomoc

Napisał 
I zabawa, i pomoc fot. Świdnicki Klub Motocyklowy Usarz

W ostatnią sobotę, 27 stycznia, przedstawiciele Świdnickiego Klubu Motocyklowego Usarz zaprosili na wspólną zabawę, podczas 3. edycji Balu Dobroczynności. W trakcie imprezy zbierali środki, które trafią do podopiecznych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Świdniku.

- Uczestnicy balu to nie tylko motocykliści, którzy na co dzień jeżdżą w czarnych skórach i są postrzegani nie zawsze pozytywnie. To także osoby sympatyzujące z klubem, znajomi, przyjaciele z innych stowarzyszeń i organizacji pozarządowych, jak również samorządowcy, przedstawiciele biznesu czy indywidualni goście, którzy postanowili w tej nietypowej formule zakończyć karnawał - mówi Bartłomiej Pejo, prezes Stowarzyszenia.

Na usarskim balu goście mieli okazję obejrzeć wyjątkowe egzemplarze motocykli zabytkowych, w tym m.in. słynną świdnicką Wueskę, Junaka, Triumpha, ale również modele legendarnego Harleya. Głównym punktem imprezy była loteria fantowa i licytacja. Uczestnicy mieli szansę wygrać, między innymi gadżety przekazane przez sponsorów balu, przeloty samolotem nad Świdnikiem, vouchery na przejazdy autami terenowymi, zestawy ogrodnicze czy kubki klubowe. Nie zabrakło także prac artystycznych, obrazów, rękodzieła, zestawów miodowych czy kawy palonej przez lokalnego przedsiębiorcę.

- Duże zainteresowanie wzbudzało profesjonalne studio graficzne, w którym zwycięskie losy pozwalały na wykonanie pamiątkowego zdjęcia z motocyklem - dodaje B. Pejo.

Podczas zabawy udało się zebrać 5 tys. zł.