Kochamy babcie i dziadków - Świdnik - wysokich lotów

poniedziałek, 22 styczeń 2018 08:34

Kochamy babcie i dziadków

Napisał 

Swoje święto obchodzą babcie i dziadkowie. Pamiętać o tym powinni wszyscy wnukowie, niezależnie od tego, czy są dziećmi, czy dorosłymi. Nam o swoich ukochanych babciach i dziadkach opowiedzieli najmłodsi, z Przedszkola nr 7. Zdradzili również, że już szykują dla nich prezenty. Jakie? Tego oczywiście nie możemy napisać. Dzieci, za naszym pośrednictwem, już dziś, składają swoim bliskim życzenia: „Wszystkiego najlepszego, sto lat, żeby mieszkanie samo się sprzątało, dużo zdrowia i szczęścia, udanych planów oraz gotowania najlepszych obiadów na świecie”.

Maksymilian Jaroszewski: Mam bacie Bogusię i Tereskę, a dziadka Andrzeja. Widuję się z nimi prawie codziennie. Kocham ich za to, że troszczą się o mnie i robią dobre obiady. Babcia Tereska lepi przepyszne ruskie pierogi. A ja pomagam jej w gotowaniu zup.

Tymoteusz Borowiec: Moje babcie to Basia i Ela, a dziadkowie Rysio i Waldek. Mieszkają w Świdniku. Babcia Ela gotuje moją ulubioną zupę, czyli pomidorówkę. Z dziadkami gram w różne gry. Dobrze, że są z nami. Dzięki nim urodzili się nasi rodzice, a dzięki rodzicom my.

Martynka Baran: Mam tylko dziadka Jurka, który mieszka w Świdniku. Chodzę z nim na spacery, a on opowiada mi o ciekawych miejscach. Bardzo lubię grać z nim w gry planszowe. Zaproszę go do przedszkola na Dzień Dziadka. Dziadków i babcie trzeba szanować.

Kacper Żuk: Kocham moje dwie babcie Marysie i dziadka Mietka za wszystko, co dobre. Czasami na mnie krzyczą, jak coś zbroję, ale rzadko. Babcia odbiera mnie z przedszkola. Drugiego dziadka, który miał na imię Stefan, już z nami nie ma.

Nikodem Dadasiewicz: Moi dziadkowie są mili i uśmiechnięci. Babcia Renia i dziadzio Witek mieszkają w Woli Zadybskiej, a dziadek Leon w Radomiu. Dosyć często ich odwiedzam. Lubię wycieczki rowerowe z babcią. Z dziadkiem jeżdżę traktorem.

Madzia Dragan: Mam babcie Jadzię i Kazię, dziadków Józia i Antka. Bardzo ich kocham i często ich odwiedzam. Bawimy się na dworze, czasami układamy klocki Lego. W lecie zbieramy maliny. Babcia Kazia jest dobra w uszkach, a babcia Jadzia w schabowych.

aw