Druga szansa na tytuł - Świdnik - wysokich lotów

wtorek, 16 styczeń 2018 12:17

Druga szansa na tytuł

Napisał 

Pierwszy casting odbył się w sobotę. W jury zasiadły modelki i laureatki konkursów piękności. Następna szansa na wielką przygodę z modelingiem, a w przyszłości być może również koronę Queen of Poland, już 28 stycznia.

Organizatorzy konkursu zaplanowali w Świdniku dwa castingi. Pierwszy odbył się w sobotę. Na kandydatki czekało profesjonalne jury złożone z modelek i uczestniczek konkursów piękności. Wśród nich znalazły się: Karolina Piszewska, Finalistka zeszłorocznej edycji Queen of Poland i zdobywczyni tytułu Queen of Vena, Wiktoria Jasińska, wice Miss Polski Nastolatek i Alicja Cywińska z Agencji Art Models.

- Wszystkie nasze jurorki znają branżę i dokładnie wiedzą jak to wygląda ze strony kandydatek zgłaszających się na casting - mówi Krzysztof Lamch z agencji Art. Models. - Dlatego pomagają, wspierają i opowiadają swoje historie. Są autentycznie zaangażowane aby odkryć przed dziewczynami nowe możliwości jakie dają takie konkursy.

Na pierwszy casting zgłosiła się m.in. 17-letnia świdniczanka Weronika Serafin.

- Uczę się w liceum i to jest mój pierwszy konkurs - mówiła jurorkom.

Podczas castingu Weronikę wspierała mama.

- Może to jest jakaś szansa dla niej, a może tylko zabawa. Ma 17 lat niech próbuje. Oczywiście w tej chwili na pierwszym miejscu jest nauka, ale obok niej, taki konkurs może być jakąś odskocznią. Córka też dosyć luźno do tego podeszła - mówiła Aneta Serafin.

Organizatorzy z Agencji Art of Models od razu zapraszają kandydatki na kolejny casting, który odbędzie się 28 stycznia w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury. Jurorki będą czekały na przyszłe królowe od 13.00.

Więcej informacji na profilu Agencji Art Models.