McDonalds przed świętami - Świdnik - wysokich lotów

piątek, 15 grudzień 2017 10:33

McDonalds przed świętami

Napisał 
McDonalds przed świętami fot. www.mcdonalds.pl

Budynek jest już skończony, ekipy właśnie montują wyposażenie i urządzają lokal. Oznacza to, że jego otwarcie zbliża się wielkimi krokami.

Budowa restauracji popularnej sieci ruszyła w wakacje. Nowy obiekt powstał na zielonej działce przy ul. Racławickiej, między marketem Biedronka i Media Expert. Inwestycja od początku wzbudza spore zainteresowanie wśród świdniczan. Tym bardziej, że nad ul. Racławicką już od wielu tygodni, góruje wielkie żółte logo. Jednokondygnacyjna restauracja ma dwa wjazdy. Można się do niej dostać bezpośrednio z ul. Racławickiej lub przejeżdżając przez parking pobliskiego marketu.

- Świdnicki lokal będzie zbliżony bryłą do obiektu naszej sieci przy Al. Kraśnickiej w Lublinie, a więc jednopoziomowy. W wystroju wnętrza będą dominować kolory drewna i kamienia - informował kilka tygodni temu Dominik Szulowski z biura prasowego McDonald’s Polska.

Przedstawiciele sieci od początku informowali, że planują otwarcie restauracji do końca tego roku. Nadal nie ma jeszcze pewnej daty, ale już wiadomo, że do uruchomienia McDonalds’a dojdzie najprawdopodobniej w ciągu kilku dni.

- Nie możemy jeszcze potwierdzić pewnej daty otwarcia świdnickiego lokalu. Robimy wszystko, by było to jeszcze przed świętami, około 21 grudnia. Ale zaznaczam, że ta data może ulec zmianie - informował w środę Dominik Szulowski.

Jak podają przedstawiciele McDonald’s budowa jednej restauracji to koszt rzędu 6-7 mln zł. Międzynarodowa sieć jest obecna w Polsce od 1992 roku. W tej chwili na terenie całego kraju działa 388 restauracji McDonald’s.