Nakręcone Miasto - Świdnik - wysokich lotów

Nakręcone Miasto

Rusza kolejna edycja konkursu „Nakręcone Miasto”, czyli Amatorskich Filmów Jednominutowych o Świdniku. Na zwycięzcę czeka 1000 złotych!

Aby wygrać wystarczy w ciągu minuty, przedstawić lotnicze miasto, pamiętając, że Świdnik to nie tylko bloki, jego historia i mieszkańcy. Można to zrobić w różny sposób, metaforyczny lub dosłowny.

- Wszystko zależy od naszej wyobraźni - mówi Sandra Rutkowska z Miejskiego Ośrodka Kultury. - Poprzednie edycje pokazują, jak zaskakujący może być werdykt jury. Nie zawsze liczy się tylko sprzęt i montaż filmu. Czasem wystarczy po prostu dobry pomysł czy emocje ukazane w jednej minucie nagrania. Może to być pewna historia, która dzieje się w naszym mieście. Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców, ale także do osób, które po prostu lubią nasze miasto, bądź są z nim związani.

O tym, kto zostanie laureatem 9. edycji „Jednominutówek”, zadecyduje profesjonalne jury, związane ze światem filmu i mediów. Pierwsze miejsce warte jest 1000 złotych. Swoje wyróżnienie przyzna także publiczność.

Termin dostarczania prac upływa 31 sierpnia. Film wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy dostarczyć do Miejskiego Ośrodka Kultury lub nadesłać pocztą na adres MOK, al. Lotników Polskich 24, 21-040, Świdnik, z dopiskiem „Nakręcone Miasto”.

                   

KARTA ZGŁOSZENIA DLA OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJPOBIERZ

Konkursowe prace z poprzednich edycji można obejrzeć na naszym kanale Youtube - Świdnik - wysokich lotów.