• Repertuar
  • rodzinka
  • Załatw sprawę w Urzędzie
  • Wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów
  • Zdrowy Świdnik
  • Idzie sobie Grześ...
  • Schronisko w Krzesimowie
niedziela, 11 czerwiec 2017 09:18

Dni Świdnika (NIEDZIELA)

Napisała 

Za nami pierwszy dzień zabawy (ZOBACZ: Dni Świdnika (SOBOTA). Zapraszamy serdecznie na relację z drugiego dnia tegorocznych Dni Świdnika. Główne atrakcje zlokalizowane będą na lotnisku trawiastym przy ul. Sportowej 2.

Sponsorem głównym wydarzenia jest Gmina Miejska Świdnik
oraz
Perła Browary Lubelskie S.A.


00.37 To wszystko na dzisiaj :) Dziękujemy, że byliście z nami. Do zobaczenia za rok :) Dobrej nocy Świdnik!

23.56 Dobrego odbioru :)

23.25 Tegoroczne Dni Świdnika przeszły do historii :) Ale jeszcze nie kończymy naszej relacji... szykujemy dla Was wywiady i występ CUGOWSKICH.

22.34 Mamy go! :) MESAJAH!

22.15 Już na scenie! CUGOWSCY!

21.53 Tytuł „Świdniczanina Roku” otrzymała... Aneta Jagieła, wicedyrektor I LO! Serdecznie gratulujemy :)

21.38 I po wywiadzie :) Początek koncertu o godz. 22.00!

20.55 Nie mogło być inaczej! MESAJAH na jednej scenie z Damianem Syjonfam :)

20.32 Nie siedźcie w domu, czekamy na Was!
Trwa koncert MESAJAH, a o godz. 22.00 wystąpią CUGOWSCY!

20.15 Zgodnie z zapowiedzią MESAJAH!

„Świdnik to miasto z którego pochodzi mój przyjaciel” - powiedział. Wiecie kogo miał na myśli? :)

19.15 Na scenie zespół Muchachos z Miejskiego Ośrodka Kultury. Grupa młodych artystów, których łączy pasja do muzyki. Ich instruktorem jest Tomasz Deutryk. Jest Was coraz więcej i dobrze :) O godz. 20.00 wystąpi MESAJAH!

18.42 Fabryka Pomarańczy:

17.42 Za nami występy taneczne. Na scenie są już uczniowie świdnickiego Ogniska Muzycznego. Co ciekawe, placówka otrzymała nominacje do konkursu na „Świdniczanina Roku”, organizowanego przez gazetę Głos Świdnika. Dziś poznamy zwycięzcę. Kto wie...może to właśnie Ognisko Muzyczne zgarnie statuetkę? :)

17.32 W Centrum Kultury, w ramach Dni Świdnika, trwa turniej szachowy, rozgrywany pod okiem Zdzisława Marciniaka, instruktora klubu szachowego „Huzar”.

17.22 Przypominamy także o akcji charytatywnej na rzecz Jasia Karwowskiego. Liczy się każda złotówka!

16.04 Koncerty i występy to nie jedyne atrakcje przygotowane przez organizatorów. Zapraszamy najmłodszych do udziału w zabawach i grach, przygotowanych przez Miejski Ośrodek Kultury, Strefę Historii oraz Anima Art. Czekają na Was także konkursy i Megapark rozrywki.

16.40 Zespół Tańca Ludowego Leszczyniacy opanował scenę :)

16.30 Grupa Taniec 50+ oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku!

16.04 Przygodę z tańcem zaczęły 9 lat temu podczas zajęć „Ruch przy muzyce”, organizowanych w ramach działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Dlaczego Seniority? Bo tańczące seniorki brzmią zbyt poważnie :)

15.17 Pierwsze konkursy za nami. W tle słyszymy już Helicopters Brass Orchestra, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Od 65 lat towarzyszy mieszkańcom Świdnika w czasie najważniejszych świąt i uroczystości. Znana w kraju i zagranicą.

15.01 Trwają próby ;) Helicopters Brass Orchestra niebawem rozpocznie swój muzyczny występ.

14.50 Na scenie jest już Świdnicki Zespół Baletowy.

Grupa powstała w 2013 roku. Jej instruktorem i opiekunem artystycznym jest Beata Kamińska.

14.39 Drugi dzień oficjalnie rozpoczęty! Za nami występ Akademii Tańca Pleskot.

Małgorzata i Jarosław Pleskot to para doskonale znana. Tańcem towarzyskim zajmują się od 1993 roku. Posiadacze klasy tanecznej A w tańcach latynoamerykańskich, uczestnicy wielu kongresów salsy w kraju i zagranicą wraz z grupą Salsa Caliente Dance Team. W naszym mieście prowadzą szkołę tańca, przekazując kolejnym pokoleniom swoją miłość do gorących rytmów muzyki.

13.21 Wyspani po wczorajszych koncertach? :) Zostało tylko kilka minut do oficjalnego rozpoczęcia drugiego dnia naszej zabawy. Trwają próby. Jako pierwsi zaprezentują się tancerze z Akademii Tańca Pleskot. Tuż po nich zobaczymy Świdnicki Zespół Baletowy z Miejskiego Ośrodka Kultury.

09.21 Dawid Kwiatkowski, Mesajah, LemON i Cugowscy to gwiazdy tegorocznych Dni Świdnika, jednej z największych imprez plenerowych w naszym mieście. Nie zabraknie również występów lokalnych artystów, a także atrakcji dla dzieci i dorosłych.
Startujemy o godz. 14.00. Bądźcie z nami!

09.00 Jak co roku, Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich świdniczan do wspólnej zabawy. Poniżej prezentujemy Państwu szczegółowy program imprezy (powiększ klikając w zdjęcie lub otwórz w nowym oknie przeglądarki):

Najczęściej czytane