Akcent w Świdniku - Świdnik - wysokich lotów

wtorek, 20 wrzesień 2016 14:41

Akcent w Świdniku

Napisała 

Pod koniec października, w naszym mieście pojawi się jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce zespołów muzyki disco polo.

Zespół Akcent powstał w 1989 roku. Założyli go Zenon Martyniuk i Mariusz Anikiej. W 1991 roku ukazała się ich pierwsza kaseta „Akcent 1”. W bardzo szybkim czasie stali się jednym z czołowych zespołów polskiej muzyki disco. Akcent wciąż cieszy się niezmienną popularnością, a jego koncerty, od lat przyciągają tysiące wiernych fanów.

Rok 2014 jest dla nich najważniejszym w karierze. Podczas festiwalu w Ostródzie, utwór „Przez twe oczy zielone” otrzymał nagrodę publiczności. Kolejnym sukcesem jest statuetka Osobowość Roku 2015, której laureatem został Zenon Martyniuk.

W Świdniku, nie zabraknie takich utworów, jak: „Tabu Tibu”, „Pragnienie miłości” czy „Życie to są chwile”.

Koncert odbędzie się 30 października, o godz. 20.00, w sali widowiskowej Centrum Kultury. Bilety: 60 zł (normalny), 55 zł (ulgowy), 50 zł (grupowy - powyżej 10 osób), do nabycia w kasie kina Lot.


Uwaga! W przypadku odpowiedniej ilości rezerwacji, MOK przewiduje organizację drugiego koncertu o godz. 21.45. Zapisy trwają.