• Wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów
  • Schronisko w Krzesimowie
  • Repertuar
  • Idzie sobie Grześ...
  • Zdrowy Świdnik
  • Załatw sprawę w Urzędzie
  • rodzinka
środa, 25 marzec 2020 12:13

Nasze filmowe propozycje

Napisała 

Przed nami kolejne tygodnie kwarantanny. W tym trudnym okresie każdy z nas poszukuje nowych sposobów na spędzenie wolnego czasu. Jednym z nich jest oglądanie filmów. Z myślą o małych i dużych kinomanach przygotowaliśmy listę pozycji, które były prezentowane w Kinie Lot. Znajdziecie tu, między innymi komedie, bajki i horrory.

PROCEDER

Historia rapera Tomasza Chady, który ginie niespodziewanie w 2018 roku. Śmierć muzyka szokuje wszystkich wokół.

Gdzie obejrzeć? Netflix

KLER

Życie trzech księży ulega zmianie, kiedy ich drogi krzyżują się ponownie.

Gdzie obejrzeć? Netflix

KOBIETY MAFII

Bela, była funkcjonariuszka policji, dostaje od ABW zadanie rozpracowania szajki przestępczej handlującej narkotykami. Aby jej misja się powiodła, musi rozpocząć współpracę z mafią.

Gdzie obejrzeć? Netflix

SPONGEBOB NA SUCHYM LĄDZIE

Gdy zostaje wykradziony sekretny przepis na kraboburgery, SpongeBob łączy siły ze swoim wrogiem Planktonem, by pokonać nikczemnego złodzieja.

Gdzie obejrzeć? Netflix

CUDOWNY CHŁOPAK

Auggie od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chłopiec chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd.

Gdzie obejrzeć? Netflix

CICHE MIEJSCE

Pięcioosobowa rodzina stara się przetrwać w świecie pełnym potworów, które stanowią śmiertelne niebezpieczeństwo, a zwabia je najmniejszy hałas.

Gdzie obejrzeć? Netflix

CZAROWNICA

Zdrada, której doświadczyła Diabolina zmienia jej czyste serce w kamień. Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę, nowo narodzoną córkę króla wrogiego królestwa.

Gdzie obejrzeć? HBO GO

KRÓL LEW

W wyniku podstępu Skazy prawowity władca afrykańskiej sawanny, Simba, zostaje wygnany. Razem z dwójką przyjaciół zamierza odzyskać tron.

Gdzie obejrzeć? HBO GO

VOX LUX

Celeste była nastolatką, kiedy wielka tragedia wywindowała ją na szczyty sławy i zrobiła z niej gwiazdę pop. Po latach musi zmierzyć się z przeszłością i przygotować się do wielkiej trasy koncertowej.

Gdzie obejrzeć? HBO GO

Najczęściej czytane