• Repertuar
  • rodzinka
  • Zdrowy Świdnik
  • Schronisko w Krzesimowie
  • Załatw sprawę w Urzędzie
  • Wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów
  • Idzie sobie Grześ...
poniedziałek, 02 grudzień 2019 09:07

Przyjdź na seans!

Napisała 

Zapraszamy do kina Lot. Od 2 grudnia na mieszkańców Świdnika i nie tylko, czekają: „Kraina lodu 2”, „Jak poślubić milionera", „KULT. Film", „Solid Gold" oraz „Niebieskie chachary".

KRAINA LODU 2

W kinie od 2 do 12 grudnia

Elsa i Anna wraz z przyjaciółmi udają się do Zaczarowanego Lasu w poszukiwaniu pomocy dla swego Królestwa.

JAK POŚLUBIĆ MILIONERA

W kinie od 2 do 5 grudnia

Komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? 

KULT. FILM

W kinie od 6 do 11 grudnia

Film dokumentalny zawierający wyjątkowe i nigdzie niepublikowane materiały zakulisowe z życia legendarnego zespołu Kult oraz samego Kazika Staszewskiego.

SOLID GOLD

W kinie od 6 do 12 grudnia

Inspirowany kulisami afery Amber Gold, thriller sensacyjny w reżyserii Jacka Bromskiego („Bilet na Księżyc”, „Anatomia zła”).

NIEBIESKIE CHACHARY

W kinie od 7 do 8 grudnia

Dlaczego człowiek zostaje kibicem? Emocje, pasja, bycie we wspólnocie czy może wyjątkowa historia klubu? Przenikając przez różne grupy kibicowskie, reżyser oddaje głos fanom i fanatykom starając się znaleźć odpowiedź na pytanie, kim jest współczesny kibic.

Najczęściej czytane