• Wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów
  • Schronisko w Krzesimowie
  • Idzie sobie Grześ...
  • Repertuar
  • rodzinka
  • Zdrowy Świdnik
  • Załatw sprawę w Urzędzie
sobota, 25 sierpień 2018 08:18

Dni Świdnika (SOBOTA)

Napisała 

Galeria zdjęć, filmy i wywiady z artystami. Zapraszamy serdecznie na relację z tegorocznych dni naszego miasta, które w tym roku odbywają się razem ze zlotem wuesek.

Bądź częścią obu wydarzeń! Zapraszamy na lotnisko trawiaste w Świdniku (wejście od ul. Sportowej). Aktualne informacje, galeria zdjęć i filmy... Dni Świdnika i XI Ogólnopolski Zlot Motocykli WSK i Innych czas zacząć!

22.52 Dziękujemy, że byliście z nami! Wracajcie spokojnie do domów i widzimy się jutro! :)

22.40 Zgodnie z zapowiedzią:

21.38 Jeszcze możecie do nas dołączyć! :)

21.12 Wywiad za nami, a teraz zapraszamy pod scenę! Przed Wami GOLEC uORKIESTRA!

20.04 Za nami konkursy, pokazy trialu motocyklowegorozstrzygnięcie konkurencji sprawnościowych dla motocyklistów, wręczenie nagród oraz prezentacja modelu studialnego nowej wueski. O godz. 21.00 scena należeć będzie do GOLEC uORKIESTRA!

19.27 DZIĘKUJEMY!

18.19 A Wy jakie macie hobby? :)

18.01 I zaczęli! Na scenie ACID DRINKERS!

17.26 Poznajecie? :) Titus odpowiedział na Wasze pytania i już za chwilę pojawi się na scenie. Fani ACID DRINKERS - to dosłownie ostatnia chwila żeby do nas dołączyć! Widzimy się pod sceną!

16.47 Kolejna porcja zdjęć :)

16.13 Punkt godz. 17.30 rozpocznie się wyczekiwany przez wszystkich koncert zespołu ACID DRINKERS! Nie siedźcie w domach...  chodźcie do nas! :)

15.43 Podczas zlotu prezentowany jest projekt wykonawczy pierwszego modelu reaktywowanej marki WSK. Po raz pierwszy można zobaczyć, jak będzie wyglądała nowa maszyna. Za rok ma powstać egzemplarz studialny, za dwa lata prototyp motocykla. 12 miesięcy później ma szansę ruszyć produkcja! Kto już widział?

14.40 Deszcz im niestraszny! :)

14.20 Dni Świdnika i zlot motocykli to nie tylko okazja do dobrej zabawy, ale także możliwość pomocy innym. Krwiodawcy z klubu im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki przy PZL-Świdnik oraz członkowie Świdnickiego Klub Motocyklowego USARZ, organizują akcję oddawania krwi i rejestrowania potencjalnych dawców szpiku kostnego. Punkt medyczny zlokalizowany jest na terenie imprezy, w godz. 12.00 - 18.00.

14.06 Zlot oficjalnie rozpoczęty!

13.40 Za nami pierwszy pokaz trialu motocyklowego. Kolejny już o godz. 16.30!

13.06 Ostatnie poprawki przed paradą...

13.02 Witamy w Świdniku! :)

12.31 Co z atrakcjami? Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Czekają na Was: giełda staroci  części motocyklowych, właściciele stoisk handlujący antykami i rękodziełem oraz hamownia motocyklowa i parki maszyn. Swoje stoisko ma również świdnicka Strefa Historii i Świdnicki Klub Motocyklowy USARZ. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych.

12.00 Tradycyjnie zlot rozpocznie się paradą motocykli. Będzie na co popatrzeć! Przystankiem motocyklistów stanie się plac przy Urzędzie Miasta, gdzie burmistrz Waldemar Jakson przywita wszystkich uczestników.

Pamiętajcie, że w trakcie ich przejazdu może dojść do czasowych utrudnień w ruchu na terenie Świdnika i miejscowości, przez które będzie przebiegać trasa.

11.45 Dzisiejsze wydarzenia rozpoczną się pokazem trialu motocyklowego w wykonaniu Przemka Kaczmarczyka, wicemistrza Polski w klasie Otwartej. Przemka zobaczymy na motocyklu Honda Montesa Cota 300 - jednym z najbardziej zaawansowanych motocykli trialowych dostępnych na rynku. Początek o godz. 13.00. Godzinę później, bo o godz. 14.00, nastąpi oficjalne rozpoczęcie zlotu i parada jednośladów. Zapraszamy do nas! 

11.30 Wszyscy straszyli deszczem i burzą... tymczasem zapowiada się słoneczny dzień. Żeby nie zapeszyć - zostawiamy temat pogody w spokoju ;) Kasy już otwarte, miłośników jednośladów nie brakuje i wciąż ich przybywa!

08.22 Przed nami wyjątkowe wydarzenia. Nasze miasto odwiedzą motocykliści i gwiazdy sceny. Sobota zostanie poświęcona głównie motocyklistom, którzy, po raz kolejny, odwiedzą Świdnik. Wieczorem, na zakończenie tej części wydarzenia, zagra rock’n’rollowa legenda, zespół Acid Drinkers. Tego samego dnia, Dni Świdnika zostaną oficjalnie otwarte. Święto miasta zainauguruje koncert grupy Golec uOrkiestra. W niedzielę usłyszymy zespoły Łąki Łan i Happysad!

Startujemy o godz. 12.00 - bądźcie z nami!

08.00 Poniżej prezentujemy Państwu szczegółowy program wydarzeń (powiększ grafikę otwierając ją w nowym oknie przeglądarki):

Najczęściej czytane