Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 22 styczeń 2018 10:10

Logo dla Niepodległej

Napisał 

Startuje konkurs na logo obchodów 100-lecia niepodległości w Świdniku. Dla autora najlepszej pracy przewidziana jest nagroda pieniężna.

Miejski Ośrodek Kultury ogłosił konkurs graficzny, którego celem, a zarazem zadaniem projektanta, jest stworzenie autorskiego logo, które stanie się znakiem rozpoznawczym obchodów 100-lecia niepodległości w Świdniku.

- Zachęcamy do udziału zarówno profesjonalnych grafików, jak i tych, którzy projektowaniem zajmują się w wolnych chwilach – mówią organizatorzy. - Logo może mieć dowolną formę graficzną, składać się tylko z napisu literowego lub połączenia napisu i symbolu.

Jak zgłosić się do konkursu? Warunkiem uczestnictwa jest złożenie lub przesłanie projektów oraz niezbędnych dokumentów do Miejskiego Ośrodka Kultury. Każdy uczestnik konkursu może przygotować maksymalnie 3 projekty graficzne. Propozycje przyjmowane będą do 15 lutego.

Autor najlepszego logo otrzyma nagrodę w wysokości 500 zł. Jego praca wykorzystywana będzie do celów marketingowych i informacyjnych w 2018 roku, podczas obchodów jubileuszu odzyskania niepodległości. Pojawi się, między innymi w materiałach promocyjnych, folderach, na plakatach, papierze firmowym oraz innych drukach i materiałach wydawanych przez Miejski Ośrodek Kultury, Urząd Miasta Świdnik i inne jednostki samorządowe Gminy Miejskiej Świdnik.

Regulamin do pobrania poniżej