Zaśpiewali dla Avii - Świdnik - wysokich lotów

piątek, 24 listopad 2017 13:31

Zaśpiewali dla Avii

Napisał 

Takiej imprezy jeszcze w Świdniku nie było. W sali widowiskowej Centrum Kultury rozbrzmiewały  pieśni o Avii, donośne okrzyki i gromkie brawa. Wszystko za sprawą I Przeglądu Piosenki Kibica, zorganizowanego przez Miejski Klub Sportowy Avia. Wzięło w nim udział 11 zespołów.

Na scenie zaprezentowali się: Entliczki ze SP 5, Psotki z P nr 7, Iskierki i Friends z Niepublicznego Przedszkola Kubuś Puchatek i Przyjaciele, Wiewiórki z P nr 6, Czwórka Skład z SP nr 4, Kaczuchy z P nr 3, Wesołe nutki z SP nr 3, Wesołe nutki z P nr 2, Avia Band z P nr 4, Zespół wokalny z P nr 5.

Jury w składzie: Jakub Guz, kapitan drużyny siatkarzy, Sebastian Orzędowski, kapitan drużyny piłkarskiej, muzyk Maciej Olechnowicz, radny Marcin Dmowski, Paweł Holuk, przedstawiciel stowarzyszenia kibiców, wybrało dwie najlepsze grupy, które wystąpią podczas uroczystych obchodów 65-lecia Avii. 29 listopada, w Centrum Kultury, ponownie zaśpiewają Iskierki, które przygotowały utwór „Avia czadu dzisiaj da” oraz Avia Band z piosenką „Avia woła nas”.