• Idzie sobie Grześ...
  • Repertuar
  • Załatw sprawę w Urzędzie
  • Schronisko w Krzesimowie
  • rodzinka
  • Wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów
  • Zdrowy Świdnik

Mieszkam w Świdniku - Kupuję w Świdniku

Program lojalnościowy Mieszkam w Świdniku - kupuję w Świdniku, łączy mieszkańców i przedsiębiorców, promując lokalny patriotyzm zakupowy miasta. System rabatowy pozwala mieszkańcom na codzienne oszczędności podczas dokonywania zakupów oraz korzystania z usług rodzimych przedsiębiorców. O wysokości rabatów decydują indywidualnie podmioty gospodarcze, handlowcy i usługodawcy. Zwykle świdniczanie mogą liczyć na bonifikatę od 3 aż do 20%. Przedsiębiorcy przystępując do programu zyskują bezpłatną promocję swoich usług i produktów na terenie całego miasta oraz w internecie. W Urzędzie Miasta Świdnik dystrybuowane są Miejskie Karty Rabatowe dostępne dla pełnoletnich mieszkańców powiatu świdnickiego bezpłatnie, wymagane jest jedynie okazanie dokumentu tożsamości i wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

W ramach promocji gospodarczej Gmina Miejska Świdnik wyprodukowała materiały marketingowe - program lojalnościowy jest promowany w miejscach ogólnodostępnych na plakatach, w internetowym portalu miejskim Świdnik - Wysokich Lotów oraz na profilach facebookowych miasta.

Projekt Mieszkam w Świdniku - kupuję w Świdniku posiada również swój indywidualny fanpage, z którego mieszkańcy dowiadują się o podmiotach, które dołączyły do akcji oraz o promocjach oferowanych przez partnerów projektu. Zarówno na portalu www.swidnik.pl jak i profilu FB prezentowane są wizytówki firm uczestniczących w programie, a do mieszkańców, cyklicznie dociera newsletter z aktualnymi ofertami zrzeszonych w inicjatywie świdnickich firm.

Regulamin programu (do pobrania tutaj)

 
Firmy biorące udział w programie:

<< ŚCIĄGNIJ LISTĘ >> 

Nie masz jeszcze Świdnickiej Karty Rabatowej, a chciałbyś ją otrzymać?
Zapraszamy po odbiór do Biura Obsługi Klienta w urzędzie miasta. Wniosek do pobrania również TUTAJ.

Chcesz wiedzieć więcej o programie lojalnościowym? Jesteś przedsiębiorcą i chciałbyś zostać partnerem programu Mieszkam w Świdniku-kupuję w Świdniku?

Napisz, zadzwoń lub przyjdź osobiście:
Biuro Obsługi Inwestora
Urząd Miasta Świdnik
pokój nr 109
tel. +48 81 751 76 63
karta@e-swidnik.pl lub biznes@e-swidnik.pl
www.facebook.com/mieszkamwswidniku