Niepubliczny żłobek Bąbelek

Niepubliczny żłobek Bąbelek

Miętowa 2
21-040 Świdnik
tel.: 603498850
E-mail: babelek2@vp.pl
Strona www: http://babelek.info
Czynne: 6.30-17.00
Opis: Jesteśmy małym, kameralnym żłobkiem. Budynek specjalnie zaprojektowany i budowany pod potrzeby żłobka tym samym spełnia wszelkie wymagania przeciwpożarowe oraz normy bezpieczeństwa konieczne dla funkcjonowania budynków użyteczności publicznej. Powierzchnia żłobka to ponad 130 m2, w tym miedzy innymi bawialnia, sypialnia, szatnia, łazienka, wózkownia oraz pomieszczenia gospodarcze. Lokal znajduje się na parterze budynku, posiada 3 wyjścia ewakuacyjne, system ochrony, szyby w oknach szklone szkłem bezpiecznym, wykładziny trudnopalne, certyfikowane meble i wyposażenie. Teren wokół budynku jest ogrodzony. Posiadamy także własny parking, oraz ogród dla dzieci. Wszystko to sprawia, że budynek jest bezpieczny i przyjazny dla maluchów oraz rodziców.
Naszym celem jest zapewnienie każdemu dziecku jak najlepszej opieki, wszechstronnego i harmonijnego rozwoju, oraz wspaniałej zabawy. Rozwijamy i wspomagamy kreatywność każdego naszego malucha. Pełnimy wspierającą rolę w zdobywaniu samodzielności, nowych umiejętności i doświadczeń. Prowadzimy zajęcia ruchowe, plastyczne, muzyczne oraz gry i zabawy. Dzięki zajęciom i zabawom dzieci uczą się funkcjonowania w grupie, zawierają pierwsze przyjaźnie, uczą się tolerancji i szacunku dla innych.
Dla nas najważniejsze jest dziecko jego potrzeby i oczekiwania. Staramy się zapewnić każdemu maluszkowi bezpieczny rozwój, szczęśliwe i radosne dzieciństwo, pozwalające zachować dziecięcą ciekawość świata i spontaniczność Dzieci
Galeria:
Lokalizacja:
Located in: Przedszkola