Fundacja Valere Vita

Fundacja Valere Vita

Racławicka
21-040 Świdnik
tel.: 513-434-437
Strona www: http://valerevita.pl
Opis: Valere Vita z łacińskiego oznacza "zdrowie jest życiem" lub "zdrowy tryb życia". Według badań to właśnie zdrowy tryb życia w tym sposób w jaki się odżywiamy w połowie decyduje o naszym zdrowiu. W 20% zależy ono od środowiska w jakim żyjemy, kolejnych 20% od uwarunkowań genetycznych i tylko w 10% od zabiegów podejmowanych przez służbę zdrowia. Fundacja Valere Vita za główny cel stawia sobie realizację zadań z zakresu żywienia człowieka i dietetyki. Głosząc hasła zdrowego trybu życia i odżywiania nie możemy zapomnieć o aktywności fizycznej, którą promuje Fundacja. Aktywność fizyczna ściśle łączy się z kulturą, turystyką i ekologią. Uprawiając sport, możemy zwiedzać i spędzać czas na łonie natury. Fundacja Valere Vita nie zapomina też o tych, którzy w życiu nie mają łatwo, udzielamy wsparcia i pomocy społecznej osobom, którzy jej potrzebują.

Działamy inaczej niż inni. Oprócz działalaności charytatywnej prowadzimy działalność gospodarczą. Zatrudniamy ludzi, którzy realizują zadania statutowe oraz posiadamy wykwalifikowaną kadrę osób, które prowadząc działalność uzyskują dochody, które wspierają nasze funkcjonowanie i pomoc osobom potrzebującym. Tak właśnie działamy, całość zysków z działalności gospodarczej przeznaczamy na działalność statutową, wspieramy się grantami od urzędów, instytucji i organizacji, ale nie liczymy tylko na nie. Nie siedzimy z założonymi rękami działamy, żeby pomagać innym.

W ramach działalności gospodarczej świadczymy usługi w zakresie leasingu, pożyczek, kredytów i ubezpieczeń. Każdy z nas korzysta przynajmniej z jednego rodzaju wymienionych wyżej usług, wybierając naszą ofertę otrzymujecie od nas ofertę na bardzo korzystnych warunkach cenowych, jak i też spełniacie dobry uczynek dla naszych podopiecznych. Przyjemne z pożytecznym można by rzecz. Polecajcie nas, im więcej ofert zrealizujemy, tym lepsze warunki będziemy mogli negocjować z instytucjami finansowymi, co przełoży się na lepsze ceny dla naszych odbiorców oraz większe profity dla naszych podopiecznych. Zapewniamy, że współpracujemy z wieloma wiodącymi bankami, firmami leasingowymi i ubezpieczycielami.

Nie czekajcie, polecajcie Nas i korzystajcie z naszego pośrednictwa, niech zdrowie Was nie opuszcza!!!
Galeria:
Lokalizacja: