HONEST Zbigniew Nowak

HONEST Zbigniew Nowak

Bohaterów Westerplatte 38
21-040 Świdnik
tel.: 606175397
tel.kom.: 606175397
Czynne: 10.00 - 18.00
Opis: Specjalizujemy się w kompleksowym odbiorze każdego rodzaju odpadów. Pomagamy wytwórcom i posiadaczom odpadów w profesjonalny sposób usuwać odpady zgodnie z wymaganiami obowiązującymi zarówno w prawie polskim jak i w Unii Europejskiej.

Posiadamy stosowne zezwolenia dotyczące transportu wszystkich odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne.

Współpracujemy z innymi firmami specjalizującymi się w każdej dziedzinie związanej z odpadami. Posiadamy umowy konsorcjum z innymi firmami. Oferujemy usługi transportu oraz brokerskie w zakresie unieszkodliwiania odpadów na najdogodniejszych warunkach: najszybciej, najtaniej oraz najbardziej ekologicznie. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i chłonni rozwoju, aby współpraca z nami odbywała się na coraz wyższym poziomie, a jednocześnie, aby nasza działalność wpływała coraz korzystniej na środowisko.DLACZEGO MY ?

Oferujemy załadunek i fachową obsługę
Zapewniamy transport z miejsca wyznaczonego przez wytwórcę
Dostarczamy pojemniki i opakowania w zależności od potrzeb klienta
Wystawiamy dokumenty potwierdzające odbiór i utylizację odpadów
Gwarantujemy najszybszy na rynku czas realizacji


Zapewniamy profesjonalną i bezpieczną obsługę odbioru, a poprzez partnerów biznesowych współpracujących w ramach Zintegrowanego Systemu Zbiórki i Przemysłowego Zagospodarowania Odpadów, gwarantujemy odbiór z terenu całego kraju. Dysponujemy doświadczeniem i wykwalifikowana kadrą. Prowadzimy i rozwijamy działalność gospodarczą, w harmonii ze środowiskiem naturalnym i społecznym.

Biuro posiadamy w Świdniku, a usługi prowadzimy nie tylko na terenie Lublina i w okolicach ale w całym województwie Lubelskim.
Lokalizacja: