WILMED sklep medyczno - zielarski

WILMED sklep medyczno - zielarski

ul.Kruczkowskiego 6A
21-040 Świdnik
tel.: (81) 759 - 12- 33
tel.kom.: 0- 603 -887 - 883
E-mail: anw63@wp.pl
Czynne: Od pon do piątku: 9 - 17, sobota: 9 - 12
Opis: Witamy serdecznie.
Jesteśmy już do Państwa dyspozycji od 2004r. Wieloletnie zamiłowanie do dziedziny zielarstwa nakłoniło Nas do założenia firmy.
Zapraszamy do sklepu, w którym bezpiecznie, wygodnie i bez pośpiechu dokonacie udanych zakupów różnych produktów leczniczych oraz pomocnych w zachowaniu zdrowia i urody. Naszą misją jest zapewnienie pacjentom oraz klientom kompleksowej obsługi, a także promowanie zdrowego trybu życia.Dbamy o systematyczne poszerzanie naszej oferty oraz zapewniamy wysoki standard obsługi klienta. Cenimy naszych klientów i mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z jakości naszych usług.

Sklep medyczno-zielarski WILMED poleca w szczególności: naturalne leki i preparaty ziołowe, zioła, ziółka, mieszanki ziołowe, nalewki ziołowe, oleje tłoczone na zimno, suplementy diety, syropy, maści, żele i kremy, preparaty witaminowo-mineralne, kosmetyki naturalne i ziołowe, wyroby medyczne, higieniczne, opatrunkowe. Polecamy także wiele innych produktów i artykułów pomocnych w leczeniu oraz zachowaniu dobrego zdrowia i urody.

W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki asortyment z dziedziny ortopedii oraz rehabilitacji m.in. wózki inwalidzkie, balkoniki, materace przeciwodleżynowe, pieluchomajtki i wiele innych.

DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH W RAMACH ZAKUPU DOWOZIMY SPRZĘT DO DOMU GRATIS !!!

Zapewniamy fachową obsługę oraz pomoc w uzyskaniu wszelkich informacji dotyczących w/w asortymentu.


ZAPRASZAMY także na darmowe porady dietetyczne, prowadzone przez Ewę Lenart - Abramek, specjalistę do spraw dietetyki w chorobach wewnętrznych i metabolicznych w naszym sklepie. Chętnych prosimy o kontaktowanie się pod nr. 517-546-465
Galeria:
Lokalizacja:
Located in: Uroda i zdrowie