Madix - Okna Drzwi Bramy

Madix - Okna Drzwi Bramy

Racławicka 20
21-040 Świdnik
tel.: 81 759 12 82
tel.kom.: 503 140 432
E-mail: biuro@madix.pl
Strona www: http://madix.pl
Czynne: Pon-Pt: 9-17
Opis:

Firma MADIX istnieje na rynku stolarki budowlanej od 1997 roku. Od początku naszej działalności zrealizowaliśmy kilka tysięcy większych i mniejszych inwestycji na terenie województwa lubelskiego. Specjalizujemy się w usługach z zakresu:

Sprzedaży okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, przesłon okiennych oraz bram garażowych
Montażu i doradztwa z zakresu stolarki budowlanej
Produkcji kompozytowych zewnętrznych drzwi wejściowych

Aby sprostać stawianym wymaganiom bazujemy na najlepszych producentach i ich sprawdzonych wyrobach. Ze swojej strony oferujemy wieloletnie doświadczenie i rzetelność naszej firmy. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta od wstępnej fazy projektu poprzez pomiar, fachowe doradztwo, produkcję, dostawę i montaż przez wyspecjalizowaną ekipę montażową systematycznie przechodzącą szkolenia przez najlepszych fachowców z branży. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej pozwoliło nam na skompletowanie załogi, która profesjonalnie doradza, sprzedaje i montuje produkty z naszej oferty.Oferujemy:

drzwi: POL-SKONE, PORTA, DRE, GERDA, DELTA, MADIX, WĘGRZYN, STOLPAW, KR CENER
okna energooszczędne: SALAMANDER, VEKA, SCHUCO, ALUPLAST, BRUGMANN
okna do domów pasywnych: serii - PASIW-LINE
bramy garażowe: SEGMENTOWE, UCHYLNE, SKRZYDŁOWE, PRZEMYSŁOWE
przesłony okienne zewnętrzne: ROLETY ELEWACYJNE, ROLETY PODTYNKOWE, ROLETY NAOKIENNE, ŻALUZJE FASADOWE, MARKIZY
przesłony wewnętrzne: ŻALUZJE, PLISY, ROLETKI MATERIAŁOWE, MOSKITIERY
automatykę bram: AUTOMATY DO BRAM WJAZDOWYCH PRZESÓWNYCH, AUTOMATY DO BRAM WJAZDOWYCH SKRZYDŁOWYCH, AUTOMATY DO BRAM GARAŻOWYCH SEGMENTOWYCH I UCHYLNYCH

Wynikiem wieloletnich doświadczeń i obserwacji rynku drzwi wejściowych zewnętrznych było w roku 2010 rozpoczęcie przez naszą firmę produkcji drzwi kompozytowych zbrojonych włóknem szklanym całkowicie odpornych na warunki atmosferyczne w przeciwieństwie do dotychczasowych drzwi drewnianych czy też stalowych.
Lokalizacja: