Orkiestra zagra po raz 19.

Orkiestra zagra po raz 19.

Zapraszamy wszystkich czytelników na relację na żywo z przebiegu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2011 prosto z kina "LOT" w Świdniku.

 Wolontariusze wyjdą na ulice, by zbierać pieniądze na zakup najnowocześniejszego sprzętu medycznego DLA DZIECI Z CHOROBAMI UROLOGICZNYMI I NEFROLOGICZNYMI

W zeszłym roku, podczas XVIII Finału WOŚP zebrano 42 877 958,06 zł. Zebrane fundusze przeznaczone zostały na doposażenie klinik onkologicznych w sprzęt wysokospecjalistyczny.


Poniżej prezentujemy program XIX Finału w Świdniku:

09.01.2011 kino "Lot"

12:00 - 14:00 - BLOK RODZINNY:

Grupa Wokalna Zefirki - Przedszkole nr 4,

Zespół Tańca Ludowego Psotki - Przedszkole nr 7,

Zespół "Promyczki"- Przedszkole Integracyjne nr 5,

Mateusz Kulczyński,

Grupa taneczna - Miejskie Centrum Profilaktyki,

Akademia Malucha - konkursy z nagrodami dla najmłodszych,

Pokazy sztuk walki - Lubelski Klub Sportów Walki DAN,

Zespół Tańca Nowoczesnego FUX - MOK,

Le Parkour - MOK

Floor Killaz break dance&electric boogie

14:00 - FABRYKA POMARAŃCZY

14:20 - MR. HYDE

15:10 - CZARNA MAMBA

16:00 - SŁOMA I PRZEDWIETRZE

17:00 - POKAZY SZTUK WALKI (LUBELSKI KLUB SPORTÓW WALKI - DAN)

17:10 - LICYTACJA GŁÓWNA

18:00 - GAP YEAR

19:00 - POPKULTURA - ŚWIDNIK

19:30 - ITALIANO DISCO - JORDANO TOLDO

20:00 - ŚWIATEŁKO DO NIEBA

20:10 - QUEEN BAND

21:00 -HERBA MICZE

 

Dodatkowe atrakcje:

- Skokoland - atrakcje dla dzieci.

- Turniej w halowej piłce nożnej i koszykowej w Gimnazjum nr 3 o puchar Prezesa Shiroikaj. W programie również pokazy judo.

- Club Loco Mojito dla WOŚP Na imprezie zagra Dj Marsel i Dj Ślepy. Impreza w klimacie funky, r'n'b, hip-hop, house. Finałowa Niedziela - Start godz. 20.00 Bilet wstępu - tyle ile możesz wrzucić do puszki WOŚP.

- Związek Strzelecki "Strzelec" Pokazy umiejętności samoobrony, odbijanie zakładników, pościg policyjny, a dla dzieci specjalnie zorganizowany tor przeszkód - plac kina "Lot" od godz. 13.

- Straż pożarna - Wóz strażacki od środka, prezentacja jednostki gaśniczej - niemała atrakcja dla każdego dziecka, które marzy by zostać strażakiem - plac kina "Lot" godz. 12.

 

Jednocześnie organizatorzy zwracają się z gorącym apelem o podarowanie przedmiotów na licytację. Przedmioty te należy składać w sekretariacie kina "Lot" od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00 (z pisemną informacją dotyczącą: darczyńcy, nr telefonu, kwoty wywoławczej)